Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Kategorie

Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Cena jednostkowa: 6,55 zł za 10 tabletek

Cena
13,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Sedarel Noc to połączenie melatoniny z kompleksem naturalnych wyciągów roślinnych. Produkt zawiera: melatoninę, która pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu trudności z adaptacją do nagłej zmiany strefy czasowej. Wyciągi z melisy lekarskiej (Melissa offcinalis), z szyszek chmielu (Humulus lupulus), lawendy (Lavandula angustifolia) oraz passiflory (Passiflora incarnate) działają relaksująco i łagodząco w sytuacjach stresowych. Przyczyniają się do zmniejszenia napięcia, niepokoju oraz wspomagają spokojny sen. Wyciąg z zielonej herbaty zawiera l-teaninę, która łagodzi stres i działa odprężająco. 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Dorośli 1 tabletka dziennie popijając odpowiednią ilością wody. Najlepiej stosować 30-60 minut przed snem. 

Składniki

Wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus) (DER 4:1), wyciąg z melisy, substancja wypełniająca - celuloza, skrobia, wyciąg z lawendy, wyciąg z zielonej herbaty, kwas gamma-aminomasłowy, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy, wyciąg z męczennicy, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B2 (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), melatonina, witamina B12 (cyjanokobalamina), otoczka: substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, emulgator - glikol polietylowy, substancja przeciwzbrylająca - talk, substancja wypełniająca - celuloza, barwnik - dwutlenek tytanu, substancje wypełniające - plidekstroza, matlodekstryna, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, emulgator - polisorbat 80.

 
1 tabletka zawiera: melatonina 1mg, wyciąg z szyszek chmielu  (Humulus lupulus) (DER 4:1) 200mg, wyciąg z melisy (Melissa officinalis) standaryzowany na zawartość 8% polifenoli (DER 7:1) 150mg, wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinesis) standaryzowany na zawartość 40% L-teaniny (DER 50:1) 50mg, wyciąg z męczennicy (Passiflora incarnate) (DER 4:1) 10mg, wyciąg z lawendy (Laavendula angustifolia) (DER 10:1) 50mg, kwas gamma-aminomasłowy 50mg, witamina B1 1,1mg (100%)*, witamina B2 1,4mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*, witamina B12 2,5mcg (100%)*
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Preparaty zawierające melatoninę mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

20 tabletek.

Producent

Avec Pharma Sp. z o.o.
ul. Beżowa 2
54-046 Wrocław

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego