Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Kategorie

Avec Pharma Sedarel Noc, 20 tabletek

Cena jednostkowa: 6,55 zł za 10 tabletek

Cena
13,09 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Sedarel Noc to połączenie melatoniny z kompleksem naturalnych wyciągów roślinnych. Produkt zawiera: melatoninę, która pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie oraz w łagodzeniu trudności z adaptacją do nagłej zmiany strefy czasowej. Wyciągi z melisy lekarskiej (Melissa offcinalis), z szyszek chmielu (Humulus lupulus), lawendy (Lavandula angustifolia) oraz passiflory (Passiflora incarnate) działają relaksująco i łagodząco w sytuacjach stresowych. Przyczyniają się do zmniejszenia napięcia, niepokoju oraz wspomagają spokojny sen. Wyciąg z zielonej herbaty zawiera l-teaninę, która łagodzi stres i działa odprężająco. 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Dorośli 1 tabletka dziennie popijając odpowiednią ilością wody. Najlepiej stosować 30-60 minut przed snem. 

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości. 

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

 

Wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus) (DER 4:1), wyciąg z melisy, substancja wypełniająca - celuloza, skrobia, wyciąg z lawendy, wyciąg z zielonej herbaty, kwas gamma-aminomasłowy, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy, wyciąg z męczennicy, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B2 (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), melatonina, witamina B12 (cyjanokobalamina), otoczka: substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, emulgator - glikol polietylowy, substancja przeciwzbrylająca - talk, substancja wypełniająca - celuloza, barwnik - dwutlenek tytanu, substancje wypełniające - plidekstroza, matlodekstryna, barwnik - kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, emulgator - polisorbat 80.

 
1 tabletka zawiera: melatonina 1mg, wyciąg z szyszek chmielu  (Humulus lupulus) (DER 4:1) 200mg, wyciąg z melisy (Melissa officinalis) standaryzowany na zawartość 8% polifenoli (DER 7:1) 150mg, wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinesis) standaryzowany na zawartość 40% L-teaniny (DER 50:1) 50mg, wyciąg z męczennicy (Passiflora incarnate) (DER 4:1) 10mg, wyciąg z lawendy (Laavendula angustifolia) (DER 10:1) 50mg, kwas gamma-aminomasłowy 50mg, witamina B1 1,1mg (100%)*, witamina B2 1,4mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*, witamina B12 2,5mcg (100%)*
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Preparaty zawierające melatoninę mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

20 tabletek.

Producent

Avec Pharma Sp. z o.o.
ul. Beżowa 2
54-046 Wrocław

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego