Kategorie

Odkryj pełną gamę produktów Microlife
i znajdź odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w zakresie rozwoju i produkcji sprzętu medycznego do użytku w domu i w zakładach opieki zdrowotnej. Nasze produkty są przebadane i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Niezależnie czy chodzi o temperaturę, ciśnienie krwi, inhalację czy laktację. Chcesz wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie? Będziemy Cię w tym wspierać.

Kontrola ciśnienia

Na problemy z ciśnieniem tętnicznym oraz sercem wybierz odpowiedni dla siebie ciśnieniomierz. Wszystkie posiadają najwyższą walidację kliniczną, dającą pewność, że Twoje ciśnienie zostało zmierzone prawidłowo, a podane wyniki są wiarygodne. Każdy objęty 5 letnią gwarancją door to door dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa przez cały okres jej trwania.

Microlife description image

AFIB sens - technologia wykrywania migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzenie rytmu serca, które odpowiada aż za 20% wszystkich udarów mózgu. Opatentowana technologia Afib została przetestowana i zatwierdzona w celu wykrywania migotania przedsionków, ale także do pomiaru ciśnienia dla użytkowników z postawioną diagnozą lekarską.

AFIB sens image

Cechy charakterystyczne

  • Microlife key detail image Wysoka dokładność wykrywania migotania przedsionków (AF)
  • Microlife key detail image PAD - Technologia wykrywająca arytmię serca
  • Microlife key detail image Tryb Microlife Average (MAM): 3 pomiary przy pomocy jednego kliknięcia

Kontrola temperatury

Na gorączkę i do kontroli temperatury wybierz jeden z termometrów Microlife. Pomiar bezkontaktowy to najbardziej higieniczna forma mierzenia temperatury, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

Od ponad 20 lat dostarczamy sprzęt najwyższej jakości w trosce o Twoje zdrowie.

Microlife description image

Drogi oddechowe

Na dolegliwości dróg oddechowych wybierz jeden z inhalatorów Microlife. Szybkie tempo nebulizacji oraz odpowiedni rozmiar cząsteczki pozwalają na skuteczną terapię dolnych dróg oddechowych dla każdej osoby z rodziny.

Microlife description image

Nebulizacja

Nebulizacja to rodzaj zabiegu, w którym niezbędny do wykonania terapii jest profesjonalny sprzęt, tzw. nebulizator. Nebulizator występuje w zestawie z inhalatorem. Urządzenia w różny sposób przekształają lek w aerozol - jedne wykorzystują do tego sprężone powietrze, inne wibracje. W aerozolowej mgiełce znajdują się cząstki leku, które wnikają do dróg oddechowych. Co ważne, nie zawsze musi być to lek.

Zobacz poradnik inhalacja a nebulizacja

Karmienie piersią

Mleko matki wspiera rozwój dziecka, dlatego pediatrzy zalecają karmienie persią minimum do 6 miesiąca życia. Laktatory Microlife zostały zaprojektowane tak by zapewnić kobietom komfort i maksimum bezpieczeństwa.

Pierwsze dni życia dziecka

Mleko matki wspiera nie tylko rozwój dziecka, ale także wpływa na jego ochronę i odporność. Podczas karmienia dziecko otrzymuje wszystkie potrzebne składniki do prawidłowego funkcjonowania. Białko, enzymy, czy witaminy to tylko niektóre z elementów, które przekazywane są podczas procesu karmienia. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, nie ma lepszego pokarmu niż mleko matki.

Microlife description image

Termoterapia

Na zmniejszenie nasilenia bólu, rozluźnienie mięśni czy dla poprawy samopoczucia, wypróbuj jedną z poduszek grzewczych Microlife.

Zapoznaj się z bogatą ofertą części zamiennych, które pozwolą Ci na utrzymanie posiadanych produktów Microlife w najlepszej jakości i z utrzymaniem wszystkich standardów higieny.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego