Poradnik

Siła kobiet

Kobiety są nieocenione. Z zaskakującą umiejętnością łączą rolę matki, żony, businesswoman, rozciągając dobę wręcz do 48 godzin i starając się przy tym nie zapominać o sobie. Dlatego do naszej kampanii Siła Kobiet Gemini.pl - zaprosiliśmy 4 ambasadorki, reprezentujące różne kategorie w sieci, jak: biznes, sport, psychologia i pomoc oraz parenting, które na co dzień swoją siłą wspierają inne kobiety. Jest to mieszanka wybuchowa, łącząca różne charaktery, pasje oraz marzenia. Każda z tych historii jest inna. Każda jest wyjątkowa.

Na czym polega nasza siła?

Poprosiliśmy nasze ambasadorki, aby opowiedziały nam swoją historię i to, co sprawia, że same czują się silne, co je motywuje i daje im moc do działania oraz spełniania marzeń. Ich głos jest doskonale słyszalny w sieci, gdzie na co dzień odpowiadają na nurtujące pytania obserwatorów i motywują inne kobiety do działania.

#silakobietgemini

Pragniemy pokazać, że Gemini.pl tworzą prawdziwe, silne kobiety, które spełniają się w tym, co robią i głośno mówią nie tylko o zaletach swojego życia, ale również ukazują trudy oraz przeciwności, które muszą pokonywać na swojej drodze. Chcemy, aby inspirowały odbiorczynie Gemini.pl i pokazywały jak te małe rzeczy, świadczą już o ich sile. Ich energia oraz odwaga idealnie wpisują się w kampanie “Siła Kobiet”. Ich historie możecie przeczytać pod #silakobietgemini na Instagramie.

a

Katarzyna Bigos - @kasia_bigos_trenerka

Wiele lat temu sport sprawił, że uwierzyłam w rzeczy niemożliwe. I zaczęłam spełniać marzenia. Przez długi czas sprawdzałam się w pole dance przekraczając granice i możliwości ludzkiego ciała. Po urodzeniu dzieci odkryłam, że nie o to w tym wszystkim chodzi! Dziś zajmuje się fitnessem, stretchingiem, treningiem kobiet w ciąży i po porodzie. Moja siła?! Staram się pokazywać życie, ale też ciało takim jakie jest. W lepszej i gorszej formie. Cudowne w swej nieperfekcyjności. Pracuję z innymi kobietami starając się pokazać im nie tylko to jak plastyczne jest ich ciało, ale też jakie moce i możliwości w nich drzemią. Kiedyś myślałam, że siła to coś fizycznego! Dziś twierdzę, że prawdziwa siła pochodzi ze środka! I nie ma wiele wspólnego z boksowaniem się z życiem i sobą 🧡

a

Joanna Banaszewska - @jbanaszewska

Siłę daje mi jasna wizja tego, jak chce by wyglądało moje życie! Jestem kobietą, którą ciężko opisać jednym zdaniem. Jestem mamą, instagramerką, szefową, specjalistką od social mediów, właścicielką firmy. Edukuje ciałopozytywnie, nastrajam energią i nie boję się rozmawiać ze swoimi odbiorcami na tematy trudne. Chętnie dzielę się z nimi radością podróży czy codziennymi przyjemnościami.

a

Magdalena Chorzewska - @chorzewska_instaporadnia

Moją siłą w życiu jest wysokie poczucie wartości, empatia i umiejętność budowania dobrych i stabilnych relacji. Motywację daje mi świadomość, że moje poczucie szczęścia i zadowolenia zależy ode mnie i od moich codziennych wyborów.

a

Sylwia Szczycińska - @kreatywne_macierzynstwo

Moją siłą z pewnością jest świadomość tego, że jestem wartościowa, wyjątkowa ze wszystkimi swoimi zaletami i niedoskonałościami, a także umiejętność realizowania siebie, swoich pasji i marzeń mimo wielu trudności. Życie zgodnie ze swoją prawdą i świadome podążanie tą drogą. Duży optymizm do poznawania tego, co nowe i nieznane. A przede wszystkim świadomość, że jestem ważna, najważniejsza dla samej siebie.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo