Zarezerwuj wizytę

Wybierz wizytę stacjonarną, teleporadę lub umów się na badanie obrazowe.

Umów się w kilku prostych krokach.

Usługa świadczona jest przez partnera LUX MED. Zapoznaj się z Regulaminem usługi.

Usługa świadczona jest przez partnera LUX MED. Zapoznaj się z Regulaminem usługi.

Znajdź lekarza i zarezerwuj wizytę online

W Gemini zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu – zależy nam na tym, by każdy z naszych pacjentów był otoczony właściwą opieką. Dlatego też umożliwiamy Ci bezproblemowe rezerwacje wizyt online – znajdź lekarza w kilka chwil i umów się na wizytę bez kolejek i bez wychodzenia z domu! Rezerwacja wizyt online to prosty sposób, by umówić się do wybranego specjalisty – wystarczy, że wpiszesz nazwę specjalizacji w wyszukiwarkę i wybierzesz dogodny dla Ciebie termin. To prostsze nawet niż umawianie wizyt telefonicznie!

Masz objawy, które wskazują na jakąś dolegliwość? Potrzebujesz recepty na przyjmowany lek? A może chcesz otrzymać skierowanie na test diagnostyczny lub umówić na wizytę dzieci? Nie czekaj i umów się na konsultację. Bez względu na to, czy szukasz lekarza rodzinnego, czy medycyny pracy, w naszym serwisie znajdziesz potrzebne informacje o każdym specjaliście.

Szukasz lekarzy w Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, a może w Warszawie? W naszym serwisie znajdziesz specjalistę z każdego z tych miast i umówisz się na badania lub teleporadę w kilku prostych krokach.

Zadbaj o zdrowie już teraz – znajdź swojego lekarza wśród setek specjalistów. Umożliwiamy Ci łatwy kontakt z każdym z nich. Sprawdź, jakie to proste.

Umów się do lekarza online

Znajdź lekarza bez kolejek i wychodzenia z domu. Nie musisz już rejestrować się telefonicznie. Lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy, ginekolog, diagnostyka dzieci – wszystko w jednym miejscu! Zarejestruj się do wybranego specjalisty w kilka sekund. Wpisz nazwę specjalizacji lub nazwisko lekarza i umów konsultację.

Specjaliści z całej Polski dostępni w jednym miejscu! Znajdź lekarza w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu. W systemie znajdziesz wszystkie niezbędne dane. Specjalistę, opinie pacjentów, dostępne lokalizacje, cenę, kontakt, termin konsultacji. Zarejestruj się w prosty sposób poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

Korzystając z formularza rezerwacji, możesz zadbać także o swoje zdrowie psychiczne i umówić wizytę u psychiatry. Leczenie psychiatryczne coraz rzadziej jest dziś obarczone stygmą i warto pochylić się nad swoim samopoczuciem. Podczas wizyty doktor może wystawić receptę na leki, np. antydepresanty.

Możesz umówić się także na badania ogólne. Morfologia krwi, OB, badanie moczu, poziom cukru we krwi, cholesterol… Informacji, jakie badania należy wykonać, udzieli lekarz pierwszego kontaktu. Możesz załatwić to w prosty sposób – umów się przez system na teleporadę.

Ortopeda – umów wizytę online

Szukasz najlepszego ortopedy w Twojej okolicy? W naszym serwisie umówisz wizytę online w parę chwil. Rezerwacja wizyt online umożliwia Ci szybkie sprawdzenie dostępnych terminów i porównanie najlepszych specjalistów, np. z Warszawy. Wpisz w wyszukiwarkę – „ortopeda” i zapoznaj się z wynikami. Tylko kliknięcie dzieli Cię od zaplanowania wizyty w dogodnym dla Ciebie terminie. Najlepsi specjaliści w dziedzinie ortopedii w jednym miejscu!

Znajdź lekarza chorób zakaźnych

Chcesz umówić się do specjalisty od chorób zakaźnych i zależy Ci na czasie? Znajdź lekarza w naszym serwisie! Możliwość rezerwacji wizyt stacjonarnych lub teleporady jest teraz prostsza, niż myślisz. W kilka chwil wpiszesz w wyszukiwarkę „lekarz chorób zakaźnych” i zobaczysz listę dostępnych specjalistów wraz z grafikiem ich pracy. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i wybieraj spośród dostępnych opcji.

Dermatolog endokrynolog – wizyta lub teleporada

Kłopoty z cerą wywołane hormonami to problem, który pomoże Ci rozwiązać sprawdzony dermatolog endokrynolog. Masz przed sobą serwis, który gromadzi najlepszych specjalistów w jednym miejscu. Przejrzysty grafik ułatwi Ci zapisanie się na wizytę lub umówienie teleporady. Nie czekaj, zadbaj o zdrowie w prosty sposób – znajdź lekarza online.

Internista – znajdź dogodny termin

Internista to lekarz, którego poszukujesz? Umów się na wizytę w kilku prostych krokach dzięki serwisowi. Sprawdź dostępne terminy i wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie. Dzięki prostej wyszukiwarce zobaczysz wszystkich lekarzy internistów w Twojej okolicy – w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i wielu innych miastach w Polsce. Dbanie o zdrowie jest teraz bardzo proste!

Chirurg – szybka rezerwacja wizyty u chirurga

Znajdź najlepszego chirurga w swoim mieście i umów się na wizytę przez internet. Zabiegi chirurgiczne to kwestia, która powinna zostać powierzona najlepszemu specjaliście – tutaj z pewnością znajdziesz jednego z nich. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię specjalizację, wpisując w wyszukiwarkę np.: „chirurg” – i zaznaczysz termin, w którym chcesz odbyć wizytę. Nic prostszego!

Ginekolog – znajdź wizytę

Zadbaj o swoje zdrowie intymne i w prosty sposób umów konsultację u ginekologa. Objawy infekcji intymnej, planowanie ciąży, cytologia? Specjaliści dostępni w bazie to doświadczeni lekarze z indywidualnym podejściem do pacjentki. Zrobią potrzebne badania, wytłumaczą każdą wątpliwość, zadbają o komfort pacjentki podczas wizyty. Oferujemy opiekę ginekologiczną i położniczą na najwyższym poziomie.

Neurolog – zarezerwuj wizytę

Podejrzewasz u siebie problemy z układem nerwowym? Męczą Cię migreny, cierpisz na zaburzenia widzenia, czucia albo koordynacji ruchowej? Masz kłopoty z pamięcią? Być może potrzebujesz wizyty u neurologa. Neurolog diagnozuje i leczy migreny, udary i guzy mózgu, chorobę Alzheimera, Parkinsona, Wilsona, stwardnienie rozsiane oraz choroby mięśni. W przypadku obaw o zdrowie układu nerwowego, warto porozmawiać ze specjalistą.

Urolog – znajdź lekarza

Masz trudności z utrzymaniem moczu? Popraw swój komfort życia i umów się do specjalisty. Znajdź urologa, który zadba o zdrowie Twojego układu moczowo-płciowego. Istnieje stereotyp, że urologicznie powinni leczyć się wyłącznie mężczyźni. Rzeczywiście do urologa trafiają panowie z chorobami prostaty, jąder czy prącia, ale urologicznie powinny leczyć się także kobiety. Nietrzymanie moczu dotykające co drugą kobietę po menopauzie jest uleczalne!

Okulista – umów się już dziś

Masz problem z widzeniem lub męczą Cię inne dolegliwości związane z oczami? W formularzu rezerwacji wizyt znajdziesz wybór najlepszych okulistów. Wpisz nazwę specjalizacji i wyszukaj okulistę, który zadba o Twoje oczy. Określi wadę wzroku i pomoże dobrać odpowiednie okulary. Do okulisty warto zabrać również dzieci, u których podejrzewamy wadę wzroku.

Alergolog – dostępne wizyty

Podejrzewasz u siebie alergię? A może od ostatnich testów skórnych minęło sporo czasu? Alergia może być nie tylko wrodzona, ale też nabyta. Dlatego warto co jakiś czas powtarzać testy. Objawy alergii to nie tylko kichanie, łzawienie oczu czy katar, ale także wykwity skórne, a nawet wstrząs anafilaktyczny! Świadomość tego, na co jesteśmy uczuleni (alergenów) polepszy nasz komfort życia. Wśród naszych specjalistów znajdziesz także alergologów-pediatrów, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Stomatolog – zarezerwuj wizytę

Kiedy ostatnio byłeś na wizycie kontrolnej u stomatologa? Pamiętaj, że do dentysty należy chodzić m.in. raz w roku! Wiele osób boi się takiej wizyty i odwleka ją w czasie… Takie postępowanie mija się z celem, ponieważ zaawansowaną próchnicę i ubytki w zębach leczy się tym trudniej i boleśniej, im później pacjent zgłosi się po pomoc. Pamiętaj, że niektóre zmiany próchnicowe nie dają objawów. Umów się na wizytę w jednej z wielu dostępnych lokalizacji!

Dziękujemy za Twoje pytanie!
Postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie :)
Dziękujemy!
Twój adres e-mail został dodany do newslettera :)