Poradnik
Informacja dla kupującego – prawa konsumenta

Informacja dla kupującego – prawa konsumenta

Ten produkt oferowany jest przez przedsiębiorcę.

Dokonując zakupu produktu jako konsument jesteś chroniony na podstawie przepisów o ochronie praw konsumentów. W związku z tym przysługują Ci określone prawa dotyczące m.in. zwrotu towaru, jego zgodności z umową oraz gwarancji, w zależności od przedmiotu umowy.

Zakup towarów lub świadczenie usług realizowane jest przez kilka podmiotów, z których każdy posiada następujące obowiązki:

  1. Usługodawca prowadzący Portal odpowiada za zapewnienie Ci dostępu do usług, takich jak korzystanie z wyszukiwarki umożliwiającej prezentację i przeglądanie produktów, możliwość tworzenia listy ulubionych produktów, przekazywanie treści informacyjnych dotyczących zdrowia, macierzyństwa, profilaktyki chorób, zdrowego stylu życia i najlepszej diety oraz innych opisanych w Regulaminie Usługodawcy;
  2. Przedsiębiorcy są odpowiedzialni za sprzedaż i wysyłkę produktów lub realizację usługi, jakie zostały przez nich zamieszczone na Portalu. Obejmuje to zapewnienie zgodności z umową, zwrotów i reklamacji zwrotów oraz przestrzeganie innych przysługujących konsumentowi praw.
  3. Operator płatności jest odpowiedzialny za umożliwienie Ci płatności online, a dostawcy są odpowiedzialni za dostarczenie Ci zamówionych towarów.

Dochodzenie praw konsumenckich wymaga kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą prowadzącym działalność gospodarczą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@gemini.pl

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki