Kategorie
Formy płatności
Dokonując zakupów w Aptece Internetowej Gemini, możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Wszystkie z dostępnych form płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.
Płatność internetowa
Nasz operator PayU, oferuje wszystkie najpopularniejsze metody płatności internetowych w Polsce (przelew elektroniczny, karty płatnicze debetowe i kredytowe, przelew tradycyjny oraz portfele elektroniczne - Apple Pay, Google Pay, Blik, Visa Checkout, Masterpass)
Jeżeli Twoja płatność z jakichś powodów zostanie zawieszona pamiętaj, że możesz ją dokończyć w panelu klienta na stronie apteki.
W przypadku, kiedy płatność PayU się nie powiodła, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta https://gemini.pl/info/kontakt
Płatność za pobraniem
Po wybraniu tego sposobu płatności, przesyłka zostanie wysłana, a Ty zapłacisz za nią kurierowi przy odbiorze.
Ważne! W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, firma kurierska zaleca płatności przy odbiorze kartą płatniczą.
Ta forma płatności możliwa jest tylko dla zamówień do łącznej wartości 1000 zł.
Ta forma płatności jest dodatkowo płatna.
W przypadku wybrania płatności z góry (PayU, przelew tradycyjny), na dokonanie wpłaty masz 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.
W dniu wysłania paczki wystawiamy fakturę elektroniczną w formie PDF. Zostanie ona wysłana na podany adres mailowy przy składaniu zamówienia. Można ją również pobrać z panelu klienta.
W przypadku odbiorów osobistych nie ma możliwości płatności w punkcie.
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego