Poradnik
Płatności

Dostępne metody płatności

Za zakupy w Gemini, możesz zapłacić w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Fakturę do zamówienia wystawiamy w dniu jego wysyłki. Znajdziesz ją w mailu informującym o wysyłce zamówienia. Możesz ją również pobrać na Koncie Gemini.

Płatność online

Wybierając płatność online (PayU), możesz wybrać jedną z najpopularniejszych płatności w Polsce, takich jak: Blik, Apple Pay, Google Pay, szybki przelew elektroniczny, kartę płatniczą debetową lub kredytową, Visa Checkout lub Masterpass.

Jeżeli Twoja płatność się nie uda, możesz ją dokończyć za pomocą linku do płatności. Znajdziesz go w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Na opłacenie zamówienia masz 5 dni kalendarzowych od daty jego złożenia. Po upływie tego terminu anulujemy nieopłacone zamówienie.

Płatność za pobraniem

Płatność za pobraniem jest dostępna tylko dla dostawy kurierem DPD dla zamówień do łącznej wartości 1000 zł. Jest ona dodatkowo płatna wg cennika ze strony Dostawa.

Po wybraniu płatności za pobraniem, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki. Za zamówienie zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. Możesz to zrobić gotówką lub kartą.

Płatność za pobraniem nie jest możliwa dla zamówień z dostawą do punktu odbioru.

Przelew tradycyjny

Płatność przelewem tradycyjnym odbywa się poprzez platformę PayU. Jeśli chcesz zapoznać się z instrukcją jak dokonać takiej płatności kliknij tutaj

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki