Kategorie

O firmie

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku - to właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa 184 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat prowadzimy również wygodną dla naszych pacjentów aptekę internetową gemini.pl dostępną przez 24 godziny na dobę.

Z myślą o potrzebach naszych Pacjentów, wygodzie i zapewnieniu dostępności produktów stale rozwijamy naszą platformę internetową.

Od 11 grudnia br. zmieniła się domena, z której korzystają Państwo dokonując zakupów w Aptece Gemini. Obecnie strona jest dostępna pod adresem https://gemini.pl (a nie jak dotąd https://www.aptekagemini.pl).

Staramy się być jak najbliżej pacjentów, również dosłownie - Apteki Gemini zlokalizowane są w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb pacjentów na najwyższym poziomie od zawsze jest naszym nadrzędnym celem. Pacjenci w Aptekach Gemini mogą zawsze liczyć na przyjazne podejście, zrozumienie i mądrą, fachową poradę naszych farmaceutów. 

W Gemini o zdrowie, komfort i portfel naszych pacjentów dbamy podwójnie - w końcu nasza nazwa oznacza bliźnięta.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego