BLOG - Czy można łączyć paracetamol z ibuprofenem?

BLOG - Czy można łączyć paracetamol z ibuprofenem?

Produkty (53)
Pozycjonowanie
Apteczny
Excedrin Sprint 500 mg, 24 tabletki - miniaturka zdjęcia produktu
13,59 zł
Apteczny
Migromin 250 mg + 250 mg + 65 mg, 10 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
20,29 zł
Apteczny
Metafen 200 mg + 325 mg, 10 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
13,69 zł
Apteczny
Panaprex, 500 mg, 50 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
9,69 zł
Apteczny
Excedrin Sprint 500 mg, 12 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
11,49 zł
49 - 53 z 53 produktów