Poradnik
Woda brzozowa

Woda brzozowa

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Barwa Ziołowa, woda brzozowa do włosów ze skłonnością do łupieżu, 95 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Barwa Ziołowa, woda brzozowa do włosów ze skłonnością do łupieżu, 95 ml
9,89 zł
1 - 1 z 1 produktów

Woda brzozowa

Wyciąg z liścia brzozy od dawna znajduje zastosowanie w pielęgnacji włosów oraz skóry głowy i do dziś cieszy się pokaźną liczbą swoich zwolenników. Czemu właściwie woda brzozowa już od wielu lat zawdzięcza swoją popularność i dlaczego tak chętnie sięga po nią wiele osób?

Czym tak naprawdę jest woda brzozowa?

Roztwór wyciągu liścia z brzozy, czyli tak zwanego soku brzozowego, z alkoholem etylowym to właśnie znana i często stosowana w kosmetyce woda brzozowa. Stosowana jest wyłącznie zewnętrznie, zwykle w formie wcierki lub toniku, a dzięki zawartości alkoholu może przez dłuższy czas zachowywać swoje cenne właściwości. Woda brzozowa wykazuje szerokie zastosowanie w kosmetyce, dzięki czemu jest chętnie wybierana przez kobiety jako naturalny i pozbawiony konserwantów sposób na zdrowie i piękno.

Woda brzozowa: właściwości i zastosowanie

Woda brzozowa stosowana jest przede wszystkim przez osoby zmagające się z problemem łupieżu, które unikają sięgania po nienaturalne preparaty. Zawartość wyciągu z liścia brzozy działa profilaktycznie i skutecznie redukuje objawy tej przypadłości. Jak stosować wodę brzozową? Kosmetyk należy w niewielkiej ilości wmasowywać w skórę głowę zaraz po umyciu włosów. Stosowana regularnie (po każdym myciu) woda brzozowa sprawia, że włosy nabierają objętości, stają się miękkie i puszyste oraz zyskują zdrowy blask, a kondycja skóry głowy widocznie się polepsza. Ze względu na zawartość alkoholu nie należy stosować wody brzozowej na skórę w nadmiernej ilości, by nie doprowadzić do jej wysuszenia.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki