Tantum Rosa irygator, 500 ml

Tantum Rosa irygator, 500 ml

Kategorie

Tantum Rosa irygator, 500 ml

Cena jednostkowa: 5,20 zł za 100 mililitrów

Cena
25,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Irygator Tantum Rosa służy do wykonywania płukania pochwy. Irygator wykonany został z bezpiecznego, elastycznego i gładkiego plastiku. Produkt może być użyty wielokrotnie przez jedną osobę.

Zastosowanie

Do wykonywania płukania pochwy.

Sposób użycia

Płyn do irygacji należy przygotować używając przegotowanej wody o temperaturze ciała. Napełnić zbiornik płynem do płukania w ilości 500ml (1/2 litra). Nie stosować roztworów środków drażniących oraz środków powierzchniowo czynnych (detergentów). Na zbiornik nakręcić końcówkę irygatora. Zaleca się używanie irygatora wyłącznie przez 1 osobę. Wprowadzenie końcówki irygatora: jeżeli jest to możliwe, irygację należy wykonać w pozycji leżącej, najlepiej w pustej wannie lub stojącej - pod prysznicem, można również wykonać irygację w pozycji siedzącej – na bidecie lub sedesie. Dla bezpieczeństwa i wygody zaleca się wykonanie irygacji w bezpiecznej i stabilnej pozycji, z ewentualnym wykorzystaniem wkładki antypoślizgowej. Ostrożnie wprowadzić końcówkę irygatora do pochwy, najgłębiej jak jest to możliwe. Irygacja: zbiornik należy trzymać dwoma rękoma (kciuki należy ułożyć na korku przy końcówce irygatora). Naciskając zbiornik doprowadzić do jego opróżnienia. Irygację pochwy należy wykonywać zgodnie z zaleceniami lekarza. Po zakończonej irygacji: delikatnie wyjąć końcówkę irygatora z pochwy nie dopuszczając do rozprężenia się zbiornika, aby nie wsysać do zbiornika wydzieliny z pochwy. Mycie: ze zbiornika odkręcić końcówkę irygatora. Obie części umyć w ciepłej (do 40°C) wodzie z mydłem, dokładnie wypłukać i odstawić do osuszenia.

Ważne wskazówki

Żadnej części irygatora nie należy myć w zmywarce.
Nie sterylizować.
Nie podgrzewać powyżej 40°C.
Nie stosować żrących środków do dezynfekcji.
W razie wątpliwości co do sposobu użycia należy skontaktować się z lekarzem.

Ostrzeżenia

Dziewczęta, które nie rozpoczęły życia seksualnego nie powinny stosować Irygatora TANTUM ROSA, gdyż jego użycie może spowodować przerwanie błony dziewiczej.

Zawartość opakowania

Irygator 500ml
końcówka
 

Producent

CSC Pharmaceuticals Handels GmbH,
Gewerbestrasse 18-20,
A-2102 Bisamberg, Austria.
 

Dystrybutor

Medagro International sp. z o. o.,
ul. Podleśna 83,
05-552 Łazy.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego