Poradnik

HEVEA

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, kwiatki, różowy, 0-3 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, kwiatki, różowy, 0-3 miesiąca, 1 sztuka
31,13 zł 38,91 zł
Najniższa cena z 30 dni
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, crown, 3-36 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, crown, 3-36 miesiąca, 1 sztuka
25,60 zł 32,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
Hevea, zawieszka do smoczka z klipsem, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Hevea, zawieszka do smoczka z klipsem, 1 sztuka
55,20 zł 69,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
Hevea, butelka szklana ze smoczkiem kauczukowym, średni przepływ, niebieska, 3-24 miesięcy, 2 x 120 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Hevea, butelka szklana ze smoczkiem kauczukowym, średni przepływ, niebieska, 3-24 miesięcy, 2 x 120 ml
77,09 zł 81,15 zł
Najniższa cena z 30 dni
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, kaczki, niebieski, 0-3 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, kaczki, niebieski, 0-3 miesiąca, 1 sztuka
26,10 zł 29,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, crown, 0-3 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, crown, 0-3 miesiąca, 1 sztuka
25,60 zł 32,00 zł
Najniższa cena z 30 dni
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, star&moon, szary, 3-36 miesiąca, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
HEVEA, smoczek kauczukowy, okrągły, uspokajający, star&moon, szary, 3-36 miesiąca, 1 sztuka
29,53 zł
HEVEA, smoczek do butelki kauczukowy, antykolkowy, wolny przepływ, 0-3 miesiąca, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
HEVEA, smoczek do butelki kauczukowy, antykolkowy, wolny przepływ, 0-3 miesiąca, 2 sztuki
32,57 zł
1 - 8 z 8 produktów

Hevea – lepsze dla dzieci, lepsze dla planety

Hevea to duńska firma produkująca smoczki, butelki i inne akcesoria dla dzieci. Powstała w odpowiedzi na pytanie: jak zadbać o swoje dzieci i planetę lepiej niż dotychczas? To pytanie zrodziło się w głowie założycielki firmy, Terese Hoffeldt, kiedy sama została matką. Jako świadoma konsumentka, Terese, od początku macierzyństwa była zaniepokojona tym, ile plastiku znajduje się w gadżetach, których używają rodzice. To właśnie wtedy zapragnęła stworzyć produkty z surowca przyjaznego środowisku. Nic nie nadawało się do tego lepiej niż kauczuk naturalny pochodzący z kauczukowca brazylijskiego (łac. Hevea Brasiliensis), któremu firma zawdzięcza nie tylko nazwę. Naturalny, bezpieczny i wytrzymały materiał w połączeniu ze skandynawską prostotą i duńskim designem znalazł połączenie w ofercie akcesoriów dla dzieci pod marką Hevea.

Hevea – smoczki dla dzieci

Smoczki Hevea wykonane są w całości wykonane z naturalnego, pozyskiwanego w sposób zrównoważony kauczuku, wolnego od bisfenolu, (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanów. Kolejną ich zaletą jest to, że zostały odlane w całości, łącznie z tarczą, dzięki czemu nie ma w nich połączeń oraz szczelin, w których mógłby zbierać się brud oraz bakterie. Ergonomiczne kształty smoczków Hevea są bezpieczne i wygodne dla dziecka. Produkty te są wytrzymałe, trwałe i występują w kilku kolorach oraz rozmiarach. Niezależnie od wybranego kształtu, Hevea oferuje ekologiczne i nietoksyczne smoczki dla dzieci.

Hevea – butelki i smoczki do butelek

W trosce o zdrowie dzieci i ochronę środowiska, butelki Hevea stworzono z czystego szkła borokrzemowego cechującego się odpornością na nagłe zmiany temperatur. Produkty te nie pochłaniają zapachów ani smaków, nie wchodzą również w interakcje z pożywieniem. Ich kolejną zaletą jest fakt, że nie wydzielają szkodliwych związków i są bezpieczne dla zdrowia dzieci.

Smoczki do butelek Hevea wykonano z naturalnego kauczuku, który jest nietoksycznym, bezpiecznym i ekologicznym surowcem. Charakteryzują się trwałością i odpowiednią miękkością, są odporne na gryzienie. Można je kupić w zestawie z butelkami Hevea lub osobno oraz dopasować do klasycznych butelek z szyjką.

Hevea – recykling w trosce o planetę

Dzieci, które używają smoczków, mają ich zazwyczaj kilka naraz. Ponadto ze względów bezpieczeństwa smoczki powinno wymieniać się średnio co dwa miesiące. Łatwo policzyć, że przeciętne dziecko, które korzysta ze smoczka przez 2–3 lata, zużywa nawet 50 produktów rocznie. Hevea opracowała metodę pozwalającą na wysterylizowanie i ponowne wykorzystanie kauczuku ze zużytych smoczków, bez uszczerbku na ich trwałości i wytrzymałości.

Produkty Hevea w Gemini

Produkty tego producenta możesz zamówić online na stronie Gemini. Wybierz spośród kolorowych smoczków dla dzieci, dbając jednocześnie o środowisko.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo