Poradnik

KATI

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Producent Kati

Kati Sp. z o.o. to polski producent i dystrybutor wyrobów medycznych, w którego portfolio znajdują się takie marki, jak Veera, Veera Silver, Varisan czy Compression Zone. W ofercie Gemini dostępne są uciskowe rajstopy Veera, których przeznaczeniem jest profilaktyka w celu zapobiegania powstawaniu żylaków.

Kati – producent wyrobów medycznych

Firma Kati od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych, takich jak m.in. rajstopy czy podkolanówki zapobiegające powstawaniu żylaków, zmniejszające obrzęk nóg, redukujące bóle czy pękanie naczynek (czyli pojawianie się tzw. pajączków).

Firma Kati swoje produkty kieruje do osób, które są szczególnie narażone na pojawianie się żylaków, borykających się z obrzękami limfatycznymi, bólami nóg czy cellulitem. Problemy te mogą pojawić się przy siedzącym trybie życia, stojącej pracy, niewydolności krążenia czy wreszcie genetycznych skłonnościach. Właśnie te czynniki firma podaje jako wskazania do korzystania z produktów Kati.

Kati – produkty medyczne godne zaufania

Jak podaje właściciel, firma Kati swoje osiągnięcia zawdzięcza nie tylko wysokiej jakości produktom, ale również inwestycjom w znalezienie innowacyjnych możliwości, które następnie wykorzystuje w swoich wyrobach medycznych. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie jonów srebra w rajstopach przeciw żylakom. Dzięki zawartości jonów Silver+, dzianiny, z których wykonane są produkty Kati, wykazują również działanie antybakteryjne i grzybobójcze, stając się w ten sposób bardziej przyjazne dla skóry.

Klasyfikacja CEAP – bez problemu wybierzesz odpowiednie produkty

Produkowane przez firmę Kati rajstopy przeciwżylakowe Veera oznaczane są według klasyfikacji CEAP, w której pod uwagę bierze się:

  • objawy kliniczne (C),
  • etiologię (E),
  • lokalizację anatomiczną (A),
  • przyczyny patofizjologiczne (P).

Klasyfikacja ta określa stopień zaawansowania problemów z żylakami i ułatwia odpowiedni dobór rajstop.

Produkty Kati w ofercie Gemini

W Gemini dostępne są należące do firmy Kati produkty marki Veera, czyli rajstopy i podkolanówki przeciw żylakom, obrzękom i pajączkom. Konkretne linie produktów Veera mają pomagać rozwiązywać inne problemy z żylakami. Wszystkie rajstopy przeciwżylakowe dostępne są w różnych rozmiarach – dobór odpowiedniego jest bardzo ważny, ponieważ czynnikiem wspomagającym radzenie sobie z problemami jest ucisk. Jeżeli nie będzie on dostateczny lub będzie zbyt mocny, noszenie rajstop może nie przynieść zamierzonych efektów.

Vera Przeciwżylakowa

Jest to wiodąca linia rajstop Kati – te produkty medyczne uciskają nogi, poprawiając krążenie i modelując sylwetkę. Stosować je można w celu odczucia ulgi w przypadku takich objawów, jak:

  • zmęczone nogi,
  • odczucie ciężkich nóg,
  • obrzęki,
  • pękające naczynka (pajączki).

Rajstopy Kati Veera Przeciwżylakowa mają także modelować sylwetkę, wysmuklając nogi. Skład materiału to w 78% poliamid oraz w 22% elastan.

Vera Premium z mikrofibrą

Rajstopy Kati Veera Preium z mikrofibrą charakteryzują się tymi samymi właściwościami co Veera Przeciwżylakowa, natomiast mają nieco inny skład, który jest delikatny, miękki i przyjazny dla skóry.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki