Poradnik

Rabaty do -40%! 19.05 Międzynarodowy Dzień Bliźniąt 📣

To doskonały czas, aby cieszyć się podwójnie!

Pigułka wiedzy

Sprawdź, co mówią specjaliści
 
Celiakia
Celiakia. Jak się objawia, jak ją leczyć?
20.07.2023
Celiakia. Jak się objawia, jak ją leczyć?
Celiakia jest chorobą, która znacząco wpływa na jakość życia. W jej leczeniu jest skuteczna wyłącznie odpowiednia dieta eliminująca gluten. Czy wiesz, jak rozpoznać celiakię?
 
Nadciśnienie
Naturalne sposoby wspomagające walkę z nadciśnieniem
5.11.2021
Naturalne sposoby wspomagające walkę z nadciśnieniem
Podstawą terapii nadciśnienia tętniczego są leki przepisywane przez lekarza. Jednak ponadto wyróżniamy wiele domowych i naturalnych metod walki z nadciśnieniem, które stanowią świetne uzupełnienie stosowania leków hipotensyjnych. Jakie są to sposoby?

Gemini.pl to miejsce stworzone z myślą o zdrowiu

Gemini.pl to platforma, która pozwala kompleksowo zadbać o zdrowie całej rodziny. Zespół Gemini każdego dnia w jednym miejscu dostarcza rozwiązania, które pomagają zatroszczyć się o tę najwyższą wartość, jaką jest zdrowie. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo, w trosce o dobro najbliższych liczy się czas, dlatego szybkość realizacji zamówień i dostępność asortymentu jest dla nas priorytetem. Dostawa do wskazanego miejsca, szeroka gama produktów dają możliwość natychmiastowej reakcji, gdy w grę wchodzi zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich domowników. Nasi eksperci pozostają do dyspozycji i odpowiadają na pytania dotyczące profilaktyki oraz innych zagadnień zdrowotnych.

W Gemini staramy się podwójnie, bo wiemy, że zdrowie rodziny to najwyższa wartość.

Dane podmiotu prowadzącego platformę: GEMINI APPS sp. z o. o. z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000804667, NIP: 5252801825; REGON: 384410482, kapitał zakładowy w wysokości 5.005.000,00 zł
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki