Avent Ultra Air Night, smoczek uspokajający, silikonowy, ortodontyczny, świecący w ciemności, girl, SCF376/12, 0-6 miesięcy, 2 sztuki

Avent Ultra Air Night, smoczek uspokajający, silikonowy, ortodontyczny, świecący w ciemności, girl, SCF376/12, 0-6 miesięcy, 2 sztuki

Kategorie

Avent Ultra Air Night, smoczek uspokajający, silikonowy, ortodontyczny, świecący w ciemności, girl, SCF376/12, 0-6 miesięcy, 2 sztuki

Cena jednostkowa: 13,30 zł za 1 sztukę

Cena
26,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Avent Ultra Air Night to lekki, oddychający smoczek stworzony z myślą o wrażliwej skórze maluszka. Ze świecącym w ciemności guzikiem na tarczy, by można było go łatwo znaleźć w nocy bez konieczności zapalania światła. Pomaga uspokoić się dziecku, zastępując pierś mamy, gdy nie ma ono już potrzeby jedzenia, tylko ssania.

Smoczek Ultra Air Night delikatnie spoczywa na ustach maluszka. Tarczka posiada zaokrąglone krawędzie dla maksymalnego komfortu oraz bardzo duże otwory wentylacyjne, które zapewniają przepływ powietrza i pozwalają oddychać wrażliwej skórze, utrzymując ją suchą, co zapobiega powstawaniu podrażnień. Symetryczny, silikonowy smoczek szanuje naturalny kształt podniebienia, zębów i dziąseł.

Smoczek jest łatwy w czyszczeniu, można go myć w zmywarce i sterylizować. Został wykonany z materiałów niezawierających bisfenolu A.

Opakowanie zawiera 2 smoczki w plastikowym pojemniku, w którym można je sterylizować i higienicznie przenosić.

Sposób użycia

 • Przed pierwszym użyciem smoczek należy włożyć do wrzącej wody i gotować przez 5 minut, następnie wyjąć z wody i pozostawić na kolejne 5 minut do ostygnięcia. Gdy woda z wewnątrz smoczka ostygnie, należy ją wycisnąć. 
 • Przed użyciem pojemnika do sterylizacji/przenoszenia należy zdjąć zamknięcie zabezpieczające i wszelkie naklejki, wyczyścić wszystkie elementy i upewnić się, że są czyste. Usunąć wszelkie zanieczyszczenia pozostałości jedzenia, tłuszcze, oleje itp. ze wszystkich elementów, ponieważ mogą uniemożliwić sterylizację i uszkodzić smoczki lub pojemnik. Przystępując do sterylizacji, do pojemnika należy wlać ok. 25 ml wody i włożyć smoczki. Sterylizator umieścić w kuchence mikrofalowej o mocy 750-1000W i podgrzewać przez 3 minuty. Po zakończeniu pracy mikrofalówki, przed wyjęciem pojemnika z mikrofalówki, należy odczekać 5 minut do wystygnięcia.

Cechy produktu

 • Wykonany z silikonu.
 • Symetryczny kształt smoczka przypominający sutek kobiecej piersi.
 • Lekka, zaokrąglona tarcza.
 • Bardzo duże otwory wentylacyjne w tarczce.
 • Świecący w ciemności guzik na tarczce.
 • Łatwe przechowywanie i sterylizacja.
 • Nie zawiera bisfenolu A (BPA).
 • Z plastikowym opakowaniu służącym jako etui podróżne i pojemnik do sterylizacji.

Kod producenta

SCF376/12

Ostrzeżenia

 • Starannie obejrzyj smoczek przed każdym użyciem, rozciągnij go we wszystkich kierunkach. Wraz z pojawieniem się pierwszych oznak zużycia lub uszkodzenia smoczek należy wyrzucić. Po namoczeniu smoczka w wodzie nie umieszczaj go w zamrażarce, gdyż może to negatywnie wpłynąć na jego trwałość. 
 • Czyszczenie i sterylizacja: każdorazowo przed użyciem smoczek należy umyć łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Do czyszczenia smoczków nie wolno używać substancji drażniących ani środków ściernych. Zbyt duże stężenie środków myjących może z czasem doprowadzić do pękania plastikowych elementów. Jak tylko to nastąpi, należy niezwłocznie wymienić smoczek. Smoczki można sterylizować powszechnie stosowanymi metodami. Przed użyciem wysterylizowanych smoczków należy dokładnie oczyścić ręce i powierzchnię, na której będą umieszczone.
 • Korzystanie: dziecko może używać ze smoczka tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Smoczek należy wymieniać po 4 tygodniach ze względów bezpieczeństwa i higieny. Jeśli smoczek utknie w jamie ustnej dziecka, nie należy panikować. Smoczek jest tak zaprojektowany, by nie można było go połknąć i by można było łatwo poradzić sobie w takiej sytuacji. Ostrożnie wyjmij smoczek z jamy ustnej dziecka. Nie zamaczaj smoczka w lekach ani w słodkich płynach, gdyż może to doprowadzić do próchnicy zębów.
 • Przechowywanie: przechowuj smoczek w pojemniku do przenoszenia/sterylizatorze bądź w innym suchym pojemniku z zamknięciem. Nie należy pozostawiać smoczka w miejscu wystawionym na działanie promieni słonecznych, w pobliżu źródeł ciepła ani w płynie sterylizującym dłużej niż zalecono, gdyż może to doprowadzić do skrócenia trwałości smoczka.
 • Dotyczące pojemnika do sterylizacji: po sterylizacji przed podaniem smoczka dziecku należy zawsze sprawdzić jego temperaturę. Nieodpowiedni poziom wody, niewłaściwa moc kuchenki mikrofalowej lub nieprawidłowy czas trzymania w kuchence mikrofalowej mogą przyczynić się do zmniejszenia skuteczności sterylizacji i uszkodzić smoczki lub sterylizator/pojemnik do przenoszenia. Wraz z pojemnikiem do sterylizacji i przenoszenia należy używać wyłącznie smoczków Philips Avent. Pojemnik należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe informacje

Świecący w nocy smoczek Avent Ultra Air Night SCF376/12 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca życia.

Zawartość opakowania

 • 2 smoczki Avent Ultra Air Night SCF376/12,
 • pojemnik do przenoszenia i sterylizacji smoczków.

Producent

Koninklijke Philips NV
Amstelplein 2 Amsterdam 1096 BC
Holandia

Dystrybutor

Philips Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195B
02-222 Warszawa

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego