Poradnik
Kleiki kukurydziane

Kleiki kukurydziane

Kleik kukurydziany

Kleik kukurydziany to jedno z bardziej interesujących rozwiązań dietetycznych, które warto wykorzystać w żywieniu dzieci. W ofercie Gemini znajdują się produkty zawierające kleik kukurydziany, przeznaczone do żywienia dzieci już od 4. miesiąca życia. Dlaczego warto zainteresować się tymi produktami i jakie może być znaczenie tego rodzaju produktów w żywieniu dzieci?

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Nestle Kleik kukurydziany, bezmleczny, bezglutenowy, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 160 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kleik kukurydziany, bezmleczny, bezglutenowy, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 160 g
8,69 zł
1 - 1 z 1 produktów

Kleik kukurydziany w diecie dziecka

Kleik kukurydziany jest wdrażany w diecie dziecka na wczesnym etapie żywienia, gdy jeszcze podstawą diety malucha jest mleko matki lub też mleko modyfikowane. Wprowadzanie produktów dietetycznych do żywienia dziecka powinno być przemyślane i uwzględniać to, w jaki sposób rozwija się przewód pokarmowy każdego maluszka. Nie da się tego pominąć, dlatego też dobrze już dzisiaj wdrożyć do diety malucha odpowiednie produkty, które będą dla niego w stu procentach wartościowe.

Cechy charakterystyczne, jakie posiada kleik kukurydziany:

  • jest lekkostrawny,
  • zawiera składniki immunomodulujące,
  • jest bezpieczny dla zdrowia malucha,
  • łagodnie wprowadza dziecko w świat produktów zbożowych,
  • składniki preparatu pochodzą z kontrolowanych upraw.

Co istotne, kleik kukurydziany może zostać wykorzystany zarówno jako samodzielne danie, jak również w formie składnika pomocniczego, stosowany np. do zagęszczania zupek lub potraw mlecznych.

Dlaczego ważne jest systematyczne wdrażanie produktów w diecie dziecka?

Produkty, takie jak kleik kukurydziany, są bardzo wartościowe z punktu widzenia dietetycznego. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na fakt, iż składniki dodatkowe w diecie malucha mają kolosalne znaczenie z punktu widzenia wzbogacania diety o inne istotne składniki.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki