Kategorie

Kleiki kukurydziane

Kleik kukurydziany

Kleik kukurydziany to jedno z bardziej interesujących rozwiązań dietetycznych, które warto wykorzystać w żywieniu dzieci. W ofercie naszej apteki znajdują się produkty zawierające kleik kukurydziany, przeznaczone do żywienia dzieci już od 4. miesiąca życia. Dlaczego warto zainteresować się tymi produktami i jakie może być znaczenie tego rodzaju produktów w żywieniu dzieci?

Znalezione produkty: 1
Sortowanie:
Sortuj według
Nestle Kleik kukurydziany, bezmleczny, bezglutenowy, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 160 g - miniaturka zdjęcia produktu

Nestle Kleik kukurydziany, bezmleczny, bezglutenowy, bez dodatku cukru, po 4 miesiącu, 160 g

5,49 zł

Kleik kukurydziany w diecie dziecka

Kleik kukurydziany jest wdrażany w diecie dziecka na wczesnym etapie żywienia, gdy jeszcze podstawą diety malucha jest mleko matki lub też mleko modyfikowane. Wprowadzanie produktów dietetycznych do żywienia dziecka powinno być przemyślane i uwzględniać to, w jaki sposób rozwija się przewód pokarmowy każdego maluszka. Nie da się tego pominąć, dlatego też dobrze już dzisiaj wdrożyć do diety malucha odpowiednie produkty, które będą dla niego w stu procentach wartościowe.

Cechy charakterystyczne, jakie posiada kleik kukurydziany:

  • jest lekkostrawny,
  • zawiera składniki immunomodulujące,
  • jest bezpieczny dla zdrowia malucha,
  • łagodnie wprowadza dziecko w świat produktów zbożowych,
  • składniki preparatu pochodzą z kontrolowanych upraw.

Co istotne, kleik kukurydziany może zostać wykorzystany zarówno jako samodzielne danie, jak również w formie składnika pomocniczego, stosowany np. do zagęszczania zupek lub potraw mlecznych.

Dlaczego ważne jest systematyczne wdrażanie produktów w diecie dziecka?

Produkty, takie jak kleik kukurydziany, są bardzo wartościowe z punktu widzenia dietetycznego. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na fakt, iż składniki dodatkowe w diecie malucha mają kolosalne znaczenie z punktu widzenia wzbogacania diety o inne istotne składniki.

Filtry

Producent
Cena
-
Smak
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego