Poradnik
Medela laktatory

Medela laktatory

Medela – nowoczesny laktator na każdej mamy


Medela to marka, dla której bardzo ważne jest zdrowie i samopoczucie świeżo upieczonych mam. W oparciu o wiedzę naukową na temat karmienia naturalnego oraz nowoczesnych, próżniowych rozwiązań firma tworzy laktatory, które nie tylko spełniają normy, ale też cieszą wygodą i praktycznością. Wachlarz produktów Medela to spełnienie potencjalnych potrzeb kobiet karmiących. Zaczynając od inicjacji laktacji za pomocą urządzenia spełniającego najwyższe standardy, poprzez odciąganie mleka matki na potrzeby wieczornego wyjścia za pomocą wygodnego laktatora ręcznego. Marka ma w swojej ofercie również podwójne, elektryczne urządzenie Freestyle do użytku osobistego. Większość produktów Medela to technologia 2-Phase Expression która naśladuje naturalny dla dziecka rytm ssania, rozwiązanie to pozwala odciągać więcej pokarmu w krótszym czasie.
Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Medela PersonalFit Plus, pojedynczy zestaw do odciągania - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Medela PersonalFit Plus, pojedynczy zestaw do odciągania
96,09 zł
Medela Swing Maxi, laktator elektryczny na dwie piersi, dwufazowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Medela Swing Maxi, laktator elektryczny na dwie piersi, dwufazowy, 1 sztuka
703,09 zł
Medela Harmony Flex, laktator ręczny, dwufazowy + zestaw podstawowych akcesoriów - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł
Zdrowie i uroda
Medela Harmony Flex, laktator ręczny, dwufazowy + zestaw podstawowych akcesoriów
166,99 zł
Medela Solo, laktator elektryczny, pojedynczy, dwufazowy, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Medela Solo, laktator elektryczny, pojedynczy, dwufazowy, 1 sztuka
530,99 zł
Medela Swing Flex, laktator elektryczny, dwufazowy, na jedną pierś - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Medela Swing Flex, laktator elektryczny, dwufazowy, na jedną pierś
435,39 zł
1 - 5 z 5 produktów

Jaki laktator będzie najlepszy dla Ciebie?

Potrzeby każdej mamy i każdego dziecka są różne, a podczas całego okresu karmienia mogą się dodatkowo zmieniać. Aby wybrać laktator idealny dla siebie, warto poznać szczegóły, którymi różnią się proponowane modele. Dostępne na rynku produkty dzielą się na dwa typy – elektryczny i ręczny. Laktator ręczny to tańsza i generująca mniej hałasu opcja — ruchy wykonywane dłonią mogą być prawie niesłyszalne. Warto jednak wiedzieć, że sprawdzi się raczej w przypadku doraźnego pozyskiwania pokarmu – częste odciąganie za pomocą laktatora ręcznego może być uciążliwe oraz pracochłonne, ponieważ utrzymanie podciśnienia niezbędnego do pompowana mleka wymaga ciągłego, jednostajnego ruchu. Laktatory elektryczne to zdecydowanie łatwiejsze w użyciu rozwiązanie, ponieważ za utrzymanie próżni odpowiada silniczek. Dzięki temu mniej pracy możemy włożyć w pozyskanie pokarmu i dzieje się to szybciej. Silniczek laktatora elektrycznego pracuje jednak na pewnej częstotliwości, co sprawia, że wydaje on jednostajny, ale jednak słyszalny dźwięk.

Laktatory Medela– wszystko, co musisz wiedzieć

Marka Medela proponuje swoim klientkom produkty dopasowane do ich potrzeb. Wybierając wersję elektryczną, możesz być pewna, że używasz nowoczesnego, zgodnego z normami laktatora. Ponadto jest on jednym z cichszych modeli dostępnych na rynku, a odciąganie pokarmu odbywa się dyskretnie w ramach 2-fazowej, inspirowanej naturą technologii. Produkt ten jest również intuicyjny w obsłudze oraz łatwy w czyszczeniu. Medela oferuje również laktatory ręczne, które jako jedne z nielicznych na świecie oferują dwu-fazową technologię odciągania, co gwarantuje optymalny dopływ mleka. Laktator ręczny jest niezwykle łatwy w obsłudze i konserwacji, komfortowy w użytkowaniu. Możesz mieć go zawsze pod ręką dzięki niewielkiej wadze i ergonomicznym kształcie.
Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo