Kategorie

Health Labs OmegaMe Prenatal, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 15,85 zł za 10 kapletek

Cena
95,09 zł

Produkt niedostępny
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Health Labs Care OmegaMe Prenatal to suplement diety opracowany z myślą o uzupełnieniu codziennej diety kobiet w ciąży. Każda kapsułka zawiera 1000 mg oleju pozyskanego z sardeli, w którym aż 700 mg stanowi kwas dokozaheksaenowy (DHA), a 100 mg to kwas eikozapentaenowy (EPA). Formuła została dodatkowo uzupełniona wysoką porcją witaminy D (2000 IU w każdej kapsułce.

Omega-3 i witamina D w kapsułkach dla kobiet w ciąży od Health Labs Care — właściwości

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 to składnik ważny w diecie każdej kobiety spodziewającej się dziecka. Spożywanie kwasu dokozaheksae­nowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu i mózgu u płodu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj. 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA). Jednocześnie spożywanie 250 mg DHA dziennie, pochodzącego ze wszystkich źródeł w odpowiednio dobranej i zbilansowanej diecie przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, jak również prawidłowego widzenia. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) wspierają także prawidłowe funkcjonowanie serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. Natomiast witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest także potrzebna do utrzymania zdrowia kości oraz prawidłowej pracy mięśni. Witamina D bierze również udział w procesie podziału komórek.

Preparat OmegaMe Prenatal od Health Labs charakteryzuje się tzw. prostym składem (ang. Clean label). Oznacza to, że do produkcji nie zastosowano dodatków do żywności takich, jak barwniki, substancje wypełniające i konserwanty. Wygodna forma miękkiej kapsułki żelowej ułatwia połykanie, a jednocześnie pozwala uniknąć charakterystycznego smaku oleju z ryb. 60 kapsułek o wysokiej zawartości kwasów omega-3 i witaminy D pozwoli na 60 dni codziennego stosowania.

Zastosowanie

Suplementacja diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 z oleju rybiego oraz witaminę D dla kobiet w ciąży.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Składniki

Olej z sardeli, żelatyna rybia, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, witamina D (cholekalcyferol).


1 kapsułka zawiera:

 • olej rybi 1000 mg, w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA) 700 mg i kwas eikozapentaenowy (EPA) 100 mg; witamina D 50 µg (1000%)*.


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

 • Suplement diety OmegaMe Prenatal dedykowany jest kobietom w ciąży i może być stosowany, podobnie jak inne preparaty, po omówieniu suplementacji z lekarzem.
 • Przed zastosowaniem zaleca się wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz omówienie wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety Health Labs OmegaMe Prenatal, kapsułki, 60 sztuk nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić od wilgoci i światła.
 • Spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

Zawartość netto

81 g (60 kapsułek miękkich)

Dodatkowe informacje

Wolny od glutenu i laktozy.

Producent

Health Labs Care Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Sienkiewicza 81/3/200
15‑003 Białystok

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego