Poradnik
Celther

CELTHER

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Cudocell Max, krem ochronno-regenerujący, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Cudocell Max, krem ochronno-regenerujący, 150 g
21,84 zł 22,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
Cudocell Max, krem ochronno-regenerujący, 80 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Cudocell Max, krem ochronno-regenerujący, 80 g
15,19 zł 15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 2 z 2 produktów

O producencie Celther

Firma Celther powstała w 2008 roku. Tworzy ją zespół wykwalifikowanych naukowców, którzy koncentrują swoje działania na trzech obszarach: naukowo-badawczym, wyrobach medycznych oraz kosmetykach. W asortymencie Gemini dostępne są produkty do pielęgnacji różnych typów cery.

Spółka Celther Polska prowadzi działalność na polu terapii komórkowej, jak również stosowanej. Na samym początku przedsiębiorstwo funkcjonowało w małym laboratorium, a dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka mogły powstać kolejne placówki badawcze.

Celther Polska Sp. z o.o. kieruje działaniami badawczo-rozwojowymi w zakresie:

  • terapii spersonalizowanej: terapie celowane i komórkowe,
  • badań nad komórkami macierzystymi,
  • opracowywania modeli badawczych: pierwotne linie komórek nowotworowych,
  • biomateriałów: materiały opatrunkowe na rany.

Ich praca zmierza w kierunku produkcji wyrobów na potrzeby prac laboratoriów naukowo-badawczych i opracowań innowacyjnych terapii.

Misją Celther jest walka o zdrowie pacjentów w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe. To firma biotechnologiczna, która może pochwalić się wykwalifikowaną kadrą naukową, specjalistycznymi laboratoriami i nowoczesną fabryką. Celther to również producent kosmetyków, w których składzie znajdują się składniki aktywne, uzyskanie nowoczesnymi metodami, dopasowane do konkretnych potrzeb skóry. Produkty tworzone są z zachowaniem wymaganej czystości, zgodnie ze standardami medycznymi. Kosmetyki mają chronić skórę przed wpływem środowiska zewnętrznego, a także nawilżać, koić i regenerować.

Przedsiębiorstwo oferuje usługi dla branż, związanych z naukami przyrodniczymi, takich jak: cytotoksyczność, generowanie linii komórkowych i inżynierii genetycznej.

Celther — kosmetyki

W ofercie Gemini dostępne są kremy do twarzy Celther, przeznaczone do różnych typów skóry. Niektóre z nich zawierają biodegradowalny biolpolimer Dibushield Pro-Heal, który ma chronić skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska. Wśród produktów znaleźć można dermoaktywne kremy do twarzy dla:

  • skóry atopowej, suchej i bardzo suchej. W składzie produktu znajduje się naturalna substancja Defensil Plus, której zadaniem jest przynoszenie ulgi przy zapaleniu skóry. Ceramidy w produktach Celther stanowią uzupełnienie cementu międzykomórkowego, co pomaga w naprawie bariery ochronnej skóry. Krem ma redukować zaczerwienienie, pieczenie i szorstkość skóry,
  • skóry naczynkowej, z biophytexem – skoncentrowanym kompleksem ekstraktów z kasztanowca, nagietka, lukrecji, ruszczyka i wąkrotki azjatyckiej. Zawarta w kremie trokserutyna ma wspierać mikrokrążenie i wzmacniać ścianki naczyń krwionośnych, a Optisol OTP-1 – zmniejszać zaczerwienienie skóry,
  • skóry dojrzałej, z niskocząsteczkowym peptydem przeciwzmarszczkowym Matrixyl Synthe’6, który pomaga wzmocnić syntezę składników macierzy międzykomórkowej, czyli połączenia między skórą właściwą a naskórkiem, kolagenem, fibronektyną, kwasem hialuronowym i lamininą-5. Ceramidy w produktach Celther wpływają na odnowę komórek skóry, co oddziałuje na jej napięcie i poprawę kolorytu,
  • skóry odwodnionej, z alantoiną, pantenolem i olejem szafranowym, które mają redukować nadreaktywność skóry i łagodzić zaczerwienienia. Dzięki wysokiemu stężeniu hydromocznika krem wykazuje działanie regenerujące i nawilżające. Ponadto – ma normalizować skład mikrobiomu, odpowiedzialnego za promienny wygląd skóry,
  • skóry z przebarwieniami. W jego skład wchodzi pochodna witaminy C, która odpowiedzialna jest za redukcję przebarwień i rozjaśnienie skóry, kwas hialuronowy – nawilża, alantoinę i pantenol wykazujące działanie łagodzące.

W asortymencie Gemini dostępne są również Celther kosmetyki ochronno-regenerujące dla dorosłych, dzieci i niemowląt, z biopolimerem Dibushield Pro-Heal, lanoliną, alantoiną, witaminą F i pantenolem. Składniki te odpowiedzialne są za łagodzenie podrażnień i wykazują działanie regeneracyjne. Tlenek cynku wykazuje natomiast właściwości antyseptyczne.

Marki producenta CELTHER
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo