Anthyllis EcoBio, płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych, od 1 miesiąca, 1 l

Anthyllis EcoBio, płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych, od 1 miesiąca, 1 l

Kategorie

Anthyllis EcoBio, płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych, od 1 miesiąca, 1 l

Cena jednostkowa: 3,90 zł za 100 mililitrów

Cena
38,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Płyn do prania ubranek dziecięcych i pieluszek wielorazowych. Ekologiczny, certyfikowany. Szczgólnie delikatny dla skóry wrażliwej takiej jak skóra dziecka, dzięki temu, że nie zawiera często występujących siarczanowych związków powierzchniowo czynnych (alkilosiarczanów). Zawiera mydła i surfaktant oparty na olejach, oliwie z oliwek oraz oleju rzepakowym z włoskich upraw ekologicznych.

Zastosowanie

Dla osób ze szczególnie wrażliwą. Odpowiedni do stosowania od pierwszego miesiąca życia dziecka.

Sposób użycia

Pranie ręcznie: rozcieńczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max 40°C dla syntetyków i 30°C dla wełny). Pozostawiać prania w wodzie przez około 15 minut a następnie spłukać i wysuszyć; w pralce: wlać dawkę wskazaną do zbiornika i ustawić żądany program. W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na ukrytym rogu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce. 1 zakrętka to ok. 70ml płynu.

Składniki

Oliwian potasu, olivamidopropyl betainy, etyloheksylogliceryna, kwas mlekowy. 

Dodatkowe informacje

Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej. Badany na zawartość niklu, chromu i kobaltu (o wartości mniejszej niż 0,4 ppm). Zapach wykonany z naturalnych olejków eterycznych, bez alergenów. Brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych. Produkt nie testowany na zwierzętach. Odpowiedni dla wegan. Ulega biodegradacji, przyjazny dla środowiska
Nie zawiera SLS i SLES, PEG, mydeł alkalicznych, syntetycznych substancji zapachowych, parabenów, parafiny, silikonów, barwników, fenoksyetanolu.

Cechy produktu

Postać
Cecha specjalna
EKO
Dla kogo
Rodzaj produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego