Poradnik
Eloderm

ELODERM

Znalezione produkty : 11
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Eloderm, balsam do ciała, nawilżający, od 1 dnia życia, 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Eloderm, balsam do ciała, nawilżający, od 1 dnia życia, 400 ml
39,59 zł
Eloderm, balsam do ciała od 1 dnia życia, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Eloderm, balsam do ciała od 1 dnia życia, 200 ml
25,64 zł 26,99 zł
Najniższa cena z 30 dni
Eloderm, krem nawilżający, od 1 dnia życia, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Eloderm, krem nawilżający, od 1 dnia życia, 75 ml
22,99 zł
Eloderm, balsam do ciała, nawilżający, od 1 dnia życia, 400 ml + dodatkowo krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Eloderm, balsam do ciała, nawilżający, od 1 dnia życia, 400 ml + dodatkowo krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml
39,59 zł
Eloderm Omega 3-6-9 Plus, żel do mycia ciała i włosów 2w1, od 1 dnia życia, 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Eloderm Omega 3-6-9 Plus, żel do mycia ciała i włosów 2w1, od 1 dnia życia, 400 ml
38,29 zł
Eloderm Omega 3-6-9, żel do mycia ciała dla dzieci i dorosłych, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Eloderm Omega 3-6-9, żel do mycia ciała dla dzieci i dorosłych, 200 ml
26,12 zł 27,49 zł
Najniższa cena z 30 dni
Eloderm, krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Eloderm, krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml
23,99 zł
Eloderm, szampon z kompleksem NMF, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Eloderm, szampon z kompleksem NMF, 200 ml
26,79 zł
Eloderm Omega 3-6-9 Plus, żel do mycia ciała i włosów 2w1, od 1 dnia życia, 400 ml + dodatkowo krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Eloderm Omega 3-6-9 Plus, żel do mycia ciała i włosów 2w1, od 1 dnia życia, 400 ml + dodatkowo krem aktywny od 1 dnia życia, 75 ml
38,29 zł
Eloderm Omega 3-6-9, emulsja do kąpieli dla niemowląt i dzieci, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Eloderm Omega 3-6-9, emulsja do kąpieli dla niemowląt i dzieci, 200 ml
29,49 zł
Eloderm, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda - niedostępny
Eloderm, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 400 ml
37,39 zł
1 - 11 z 11 produktów

O marce Eloderm

Eloderm jest marką emolientów, czyli kosmetyków, których funkcje to nawilżanie skóry, przywracanie im naturalnej warstwy lipidowej oraz łagodzenie podrażnień i uporczywych dolegliwości, takich jak świąd.

Eloderm jest marką należącą do przedsiębiorstwa Polpharma – firmy, która nieustannie rozwija się od samego początku swojego istnienia, datowanego na rok 1935. Przez ten czas, dzięki inwestowaniu w badania, właściciel marki Eloderm zdołał wypracować nowoczesne i bezpieczne receptury leków, kosmetyków, suplementów oraz wyrobów medycznych, stając się jednym z liderów na rynku farmaceutycznym w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wartości marki Eloderm

Eloderm jest marką, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie skóry i wynikający z niego komfort. Zachęca do tego, by świadomie i odpowiedzialnie pielęgnować ją już od pierwszych dni życia dziecka, dlatego w swoim portfolio posiada kosmetyki, które łączą zdrowotne oddziaływanie na skórę z bezpieczeństwem. Eloderm dba bowiem o to, by jego emolienty mogły być stosowane na najbardziej wrażliwych typach skóry, w tym skórze problematycznej, wrażliwej, suchej, chorobowej czy wreszcie na skórze niedojrzałej, czyli skórze najmłodszych dzieci, która wymaga szczególnej troski.

Eloderm – świadomość i wiedza

Eloderm przykłada bardzo dużą wagę do tego, by uświadamiać swoich konsumentów na temat zdrowia skóry i działania emolientów. Marka dzieli się wiedzą na temat pielęgnowania skóry niemowlaków i osób dorosłych, radzenia sobie z chorobami i schorzeniami skóry, prawidłowej pielęgnacji jej poszczególnych rodzajów oraz działania emolientów. W ten sposób marka Eloderm chce pokazywać swoją otwartość i szczerość wobec osób, które korzystają z jej produktów lub są nimi zainteresowane.

Eloderm – kosmetyki dla niemowląt i dorosłych

Większość kosmetyków Eloderm została opracowana w taki sposób, by mogli korzystać z niej ludzie, dorośli oraz dzieci już od pierwszego dnia swojego życia. Marka pomyślała również o przyszłych oraz świeżo upieczonych mamach, u których ciąża wywołuje takie problemy ze skórą, jak rozstępy czy utrata jędrności i elastyczności.

  • Eloderm krem aktywny – dogłębnie natłuszcza i nawilża mniejsze partia ciała, redukując podrażnienia i łagodząc świąd dzięki wysokiej zawartości witaminy E. Kremy Eloderm dla niemowląt mogą być stosowane od pierwszego dnia życia.
  • Eloderm krem nawilżający – wspomaga odbudowę i regenerację naskórka, odpowiednio nawilża skórę i przywraca naturalną warstwę lipidową. W jego składzie znajdziemy m.in. odżywiające Omega butter (naturalne źródło kwasów Omega 3-6-9) oraz alantoinę i D-panthenol odpowiedzialne za kojenie podrażnień.
  • Eloderm emulsja do kąpieli – emulsja Eloderm dla niemowląt ma podwójne działanie, bowiem jednocześnie myje i pielęgnuje skórę. Uelastycznia ją, a także pomaga pozbyć się szorstkości i suchości. Za działanie to odpowiadają zawarte w preparacie nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witamina E. Może być stosowana przez dorosłych i dzieci.
  • Eloderm balsam do ciała – przeznaczony jest do pielęgnacji większych partii ciała. Jest bogaty w witaminy: A, B, E oraz kwasy Omega 3-6-9, minerały, które pomagają odbudować naturalną barierą ochronną naskórka.
  • Eloderm żel do mycia – marka Eloderm oferuje żel przeznaczony do mycia wyłącznie ciała (zawierający m.in. witaminę E, hialuronian sodu i D-panthenol), jak też preparat przystosowany do mycia ciała i włosów (z kompleksem kwasów Omega 3-6-9). Stosowane regularnie mogą pomóc w zwalczaniu suchości skóry oraz świądu, również jeśli są one wywołane atopowym zapaleniem skóry lub inną chorobą.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo