Artresan Efekt, 30 kapsułek

Artresan Efekt, 30 kapsułek

Kategorie

Artresan Efekt, 30 kapsułek

Cena jednostkowa: 14,96 zł za 10 kapsułek

Cena
44,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Stawy są to połączenie między dwoma (lub więcej) elementami szkieletu. Powierzchnie stawowe kości pokryte są chrząstką, która zabezpiecza je przed tarciem. Najbardziej znane stawy to staw kolanowy, staw łokciowy, staw biodrowy. Chrząstka stawowa podlega ciągłym zmianom w czasie naszego życia. 

Artresan Efekt to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera opatentowany składnik ApressFlex oparty o naturalny ekstrakt z Boswellia Serrata standaryzowany na 20% AKBA. Boswellia serrata znana jest również pod nazwą kadzidłowiec to składnik, który pomaga zachować komfort stawów. Suplement diety Artresan Efekt został wzbogacony o witaminę C, mangan i niacynę. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Suplement diety Artresan Efekt stosowany jest jako uzupełnienie codziennej diety osób dorosłych, w tym w szczególności po 45 roku życia jak również przy zwiększonym obciążeniu stawów, np. u osób aktywnych fizycznie oraz zawodowych sportowców. 

Opakowanie Artresan Efekt 30 kapsułek wystarcza na miesiąc codziennego stosowania.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu Artresan.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 kapsułka dziennie.
 • Popić wodą.
 • Stosować od 1 do 3 miesięcy, a następnie zrobić 2-miesięczną przerwę.

Składniki

ApresFlex - ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna (kapsułka), witamina C (kwas L-askorbinowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), siarczan manganu, substancja glazurująca: dwutlenek krzemu.

1 kapsułka zawiera:

 • ApresFlex (ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA) 100 mg, witamina C 12 mg (15%)*, niacyna 5,33 mg (33%)*, mangan 1,22 mg (61%)*.

*RWS — Referencyjna Wartość Spożycia 
 

Ostrzeżenia

 • Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.
 • Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25 stopni C).
 • Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 1 kapsułki dziennie. 
 • Cykl przyjmowania produktu Artresan Efekt można powtarzać co 2 miesiące.

Zawartość netto

Artresan Efekt 30 kapsułek

Dodatkowe informacje

Nie zawiera glutenu i laktozy.

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie
Cecha specjalna
Typ produktu

Artresan Efekt

Jedną z najczęściej występujących dolegliwości dotykających osoby w wieku średnim jest choroba zwyrodnieniowa stawów. Stanowi ona główny powód zapalenia stawów w populacji, bywa przyczyną deformacji, ograniczenia zdolności do poruszania się, niepełnosprawności i często staje się powodem występowania endoprotezoplastyki stawów: biodrowego, kolanowego oraz łokciowego.

Przyczynami tego rodzaju dolegliwości są między innymi:

 • zapalenie błony maziowej stawów,
 • uszkodzenie chrząstki szklistej stawu,
 • zastępowanie chrząstki szklistej niefunkcjonalną chrząstką włóknistą,
 • pojawienie się wysięku zapalnego w stawie,
 • uwypuklenie błony maziowej stawu z wytworzeniem torbieli – np. torbieli Bakera.

Oferowany przez naszą aptekę preparat Artresan Efekt wybierany jest przez wielu pacjentów cierpiących na dolegliwości bólowe stawów.

Suplement diety Artresan Efekt zawiera m.in.:

 • Apres-Flex (ekstrakt z Boswelia serrata),
 • mangan,
 • witaminę C,
 • niacynę.

Jak działa preparat Artresan Efekt?

Zawarty w suplemencie diety Artresan Efekt mangan wykazuje działanie wspomagające prawidłowe tworzenie tkanek łącznych oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Głównym składnikiem preparatu Artresan Efekt jest 11-keto-beta kwas bosweliowy (AKBA), znajdujący się w wyciągu z rośliny Boswellia Serrata. Zawarty w suplemencie diety Kwas bosweliowy poprawia elastyczność chrząstki.

Kwas bosweliowy pozyskiwany jest z rośliny Boswellia serrata, tradycyjnie występującej na terenie Indii oraz innych krajów – m.in. Bliskiego Wschodu. Wykorzystywana jest od wieków do ograniczania dolegliwości związanych z reumatoidalnym zapaleniem stawów, zwyrodnieniem stawów, astmą oskrzelową i innymi chorobami – m.in. zapalnymi schorzeniami jelit.

Zawarta w preparacie witamina C chroni komórki przed działaniem wolnych rodników oraz pomaga we właściwej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Kiedy i jak stosować preparat Artresan Efekt?

Suplement diety Artresan Efekt może być stosowany wspomagająco w dolegliwościach układu mięśniowo-stawowego i kostnego. Artresan Efekt zaleca się stosować przez okres od 1 do 3 miesięcy. Przyjmowanie preparatu można powtarzać co 8 tygodni.

Artresan Efekt powinien być stosowany zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce lub na opakowaniu. Nie należy przekraczać rekomendowanej dawki jednorazowej i dobowej. Preparat nie powinien być podawany kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zdrowej i zróżnicowanej diety.

Suplementu diety Artresan Efekt nie zaleca się aplikować u osób cierpiących na nietolerancję lub alergię na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Artresan Efekt powinien być przechowywany w suchym miejscu o temperaturze pokojowej. Należy chronić go przed działaniem wilgoci oraz światła.

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego