Bio-D, płyn skoncentrowany do płukania o zapachu jałowca, hipoalergiczny, 1 l

Bio-D, płyn skoncentrowany do płukania o zapachu jałowca, hipoalergiczny, 1 l

Kategorie

Bio-D, płyn skoncentrowany do płukania o zapachu jałowca, hipoalergiczny, 1 l

Cena jednostkowa: 2,15 zł za 100 mililitrów

Cena
21,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Płyn do płukania Bio-D to bardzo łagodny i bezpieczny detergent. Nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, wybielaczy optycznych, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Jest hipoalergiczny, odpowiedni także dla osób o wrażliwej skórze. Może być używany do płukania ubrań dziecięcych i niemowlęcych. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

Zastosowanie

Płyn do płukania do stosowania w pralkach automatycznych, wirnikowych oraz do prania ręcznego

Sposób użycia

Nie wylewać bezpośrednio na tkaniny. W pralkach automatycznych: używać programów zalecanych przez producenta. Wlać 50 ml płynu do przegródki na płyn do płukania. W pralkach wirnikowych: wlać 50 ml płynu do pojemnika z 1 litrem wody. Wlać wodę do prania i włączyć pralkę. Płukanie ręczne: wlać 50 ml płynu do pojemnika z 1 litrem wody. Wlać wodę do prania i pozostawić na chwilę, aby się wchłonęła. Następnie wypłukać w czystej wodzie.

Składniki

Kationowy środek powierzchniowo czynny <5%, kolendra siewna, kminek rzymski, wyciąg z cytryny, wyciąg z kwiatów pomarańczy, gorzka pomarańcza, rozmaryn lekarski, drzewo herbaciane, sosna zwyczajna.

Dodatkowe informacje

Produkt odpowiedni dla Vegan. Płyn nie jest testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan. Logo Allergy UK oznacza, że produkt został przetestowany zgodnie z protokołem opracowanym przez zespół międzynarodowych alergologów i naukowców. Płyn jest przyjazny dla osób dotkniętych alergią.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego