Cetaphil EM, emulsja micelarna do mycia, 250 ml

Cetaphil EM, emulsja micelarna do mycia, 250 ml

Kategorie

Cetaphil EM, emulsja micelarna do mycia, 250 ml

Cena jednostkowa: 13,68 zł za 100 mililitrów

Cena
34,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Cetaphil emulsja to preparat stworzony specjalnie do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry twarzy. To delikatna emulsja zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Produkt całkowicie eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień. Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Pozostawia skórę delikatną, gładką i zdrową. Oczyszczając równocześnie zmiękcza i wygładza skórę. Łagodne i jednocześnie skuteczne oczyszczanie skóry, rekomendowane również u dzieci.

Zastosowanie

Pielęgnacja skóry twarzy i całego ciała; skóra sucha, skóry wrażliwa, skóra z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, skóra przed i po zabiegach dermatologicznych; demakijaż twarzy i okolic oczu.

Sposób użycia

Nanieś emulsję na skórę i delikatnie masuj. Bez użycia wody: Nadmiar zetrzyj delikatną chusteczką lub wacikiem. Używając wody: Zmyj wodą i delikatnie wysusz.

Cetaphil EM

Skóra twarzy to delikatny obszar ciała każdej osoby i zawsze wymaga właściwej pielęgnacji. Są jednak osoby, których cera jest szczególnie wrażliwa, co oczywiście przekłada się na konieczność przywiązywania jeszcze większej uwagi do sposobu oczyszczania twarzy, jak również kosmetyków używanych do tej procedury.

Cetaphil EM to produkt, który powstał właśnie z myślą o osobach mających specjalne potrzeby w stosunku do pielęgnacji swojej twarzy. Zarówno pod względem doboru składników, jak i ich proporcji zastosowanych w składzie, został pomyślany tak, aby zapewnić jak najwyższą skuteczność stosowania, równocześnie bez jakichkolwiek podrażnień naskórka.

Cetaphil EM – zastosowanie i działanie

Preparat ten jest dedykowany delikatnej skórze twarzy, dla jej porządnego oczyszczenia i właściwej pielęgnacji. Aby taki efekt był możliwy do uzyskania, producent emulsji Cetaphil EM zastosował w jej składzie wyłącznie niedrażniące składniki. To sprawia, iż ta propozycja dermokosmetyczna wyróżnia się niezwykłą wrażliwością w kontakcie z naskórkiem.

Już po pierwszym użyciu Cetaphil EM skóra może stać się widocznie:

 • zdrowsza,
 • gładsza,
 • delikatniejsza.

Podrażnienia zostają wyeliminowane, niczym woda i mydło, których nie trzeba używać, jeśli do codziennej pielęgnacji zostaje emulsja Cetaphil EM. Producent wskazuje również na to, iż jego propozycja ma działanie wygładzające i zmiękczające, a skóra po zastosowaniu emulsji ma być kompleksowo oczyszczona, choć w łagodny sposób.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione właściwości Cetaphil EM zastosowanie tego preparatu, nie musi się ograniczać wyłącznie do higieny i pielęgnacji osób dorosłych, ale sięgnąć można po emulsję również w odniesieniu do oczyszczania dziecięcej twarzy.

Cetaphil EM – sposób właściwego użytkowania

Tak jak w przypadku każdego innego produktu, również, aby właściwie skorzystać z pełnego potencjału emulsji Cetaphil EM, należy wiedzieć, jak wygląda jej prawidłowe użytkowanie. Na ten temat producent preparatu udziela całą gamę wskazówek, z których należy skorzystać.

Najważniejsze porady dotyczące stosowania Cetaphil EM:

 • można z niego korzystać w dwojaki sposób: bez użycia wody i z wodą;
 • emulsja powinna być naniesiona na skórę twarzy, którą następnie należy delikatnie masować.

W przypadku zastosowania preparatu z wodą – polega to na tym, iż po wykonaniu powyższych czynności, używa się jej do zmycia pozostałości Cetaphil EM. Na zakończenie, należy skórę wysuszyć, pamiętając o tym, by zrobić to możliwie jak najdelikatniej. Natomiast, jeśli chce się skorzystać z właściwości emulsji bez użycia wody, wystarczy po zastosowaniu produktu zetrzeć jego nadmiar. Najlepiej w tym celu skorzystać z wacika kosmetycznego bądź chusteczki higienicznej. Stosując się do powyższych zaleceń można mieć większą pewność, że Cetaphil EM zostanie użyty we właściwy sposób, jak również – nie podrażni skóry.

Cetaphil EM – dla kogo?

Jak zostało wspomniane na wstępie Cetaphil EM, jest w głównej mierze dedykowany osobom, które wiedzą, że mają skórę nadmiernie wrażliwą. Jednak ta wrażliwość może się przejawiać na wiele sposobów, dlatego warto w tym miejscu wyróżnić szczególne stany, które są wskazaniem do użytkowania emulsji w miejsce klasycznych środków pielęgnacyjnych, jak woda i mydło.

Skóra, o jakiej mowa, to:

 • trądzikiem młodzieńczym,
 • z trądzikiem różowatym,
 • sucha,
 • wrażliwa,
 • przed zabiegami dermatologicznymi,
 • po zabiegach dermatologicznych.

Cetaphil EM jest po prostu wysokiej jakości produktem polecanym do demakijażu i pielęgnacji tego rodzaju cery, ale oczywiście nie zaszkodzi stosowanie go  w przypadku innych typów skóry. Delikatne, niedrażniące składniki tworzące produkt mogą mieć kojący wpływ na naskórek, bez względu na typ cery, o jakiej mowa.

Cetaphil EM – skład

Skuteczność emulsji Cetaphil EM oparta jest o unikatowy skład, w odpowiednich proporcjach. Producent postarał się o to, by w opakowaniu produktu nie znalazła się ani jedna substancja, która mogłaby drażniąco wpływać na naskórek.

Dlatego główne składniki, jakie można znaleźć w tym produkcie to:

 • alkohol cetylowy,
 • glikol propylenowy,
 • alkohol stearylowy.

Jednak zalecamy zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi składu -można je znaleźć w ulotce, dołączonej do każdego, zakupionego opakowania Cetaphil EM. Jest to ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa – trzeba mieć pewność, że nie ma się nadwrażliwości albo uczulenia, na którykolwiek ze znajdujących się w produkcie składników.

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego