Doppelherz aktiv Na sen Forte, 20 tabletek

Doppelherz aktiv Na sen Forte, 20 tabletek

Kategorie

Doppelherz aktiv Na sen Forte, 20 tabletek

Cena jednostkowa: 8,45 zł za 10 tabletek

Cena
16,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Suplement diety Na Sen Forte to kompozycja składników roślinnych wzbogacona magnezem oraz witaminą B6 z dodatkiem melatoniny. Składnik ten pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, w przypadku spożycia 1mg krótko przed pójściem spać. Jednocześnie melatonina jest składnikiem, który może być pomocny podczas podróży, gdyż pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży). Dodatkowo wyciąg z kwiatów lawendy pomaga w odprężeniu i zrelaksowaniu, ekstrakt z chmielu i wyciąg z liści melisy wspierają zdrowy sen.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Dorośli 1 tabletkę na około 1 godzinę przed snem; popić obficie.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości.

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

 

Substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus), tlenek magnezu, wyciąg z liści melisy (Melissa officinalis L.), wyciąg z kwiatów lawendy (Lavandula L.), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: guma celulozowa usieciowana, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: glikol polietylenowy, melatonina, chlorowodorek pirydoksyny, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza.

1 kapusłka zawiera: wyciągu z szyszek chmielu 200mg, wyciągu z liści melisy 100mg, wyciągu z ziela lawendy 30mg, melatoniny 1mg, magnezu 56,3mg (15%)*, witaminy B6 0,4mg(29%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na lawendę lub inne składniki preparatu. Preparaty zawierające melatoninę  mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.

Zawartość netto

20 tabletek

Dodatkowe informacje

Preparat może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę oraz z nietolerancją laktozy lub glutenu.

Producent

Queisser Pharma,
Schleswiger Strasse 74
24941 Flensburg
Germany

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego