Etja, naturalny olejek eteryczny bergamotowy, 10 ml

Etja, naturalny olejek eteryczny bergamotowy, 10 ml

Kategorie

Etja, naturalny olejek eteryczny bergamotowy, 10 ml

Cena jednostkowa: 93,90 zł za 100 mililitrów

Cena
9,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego. Olejek ma działanie tonizujące, dezodoryzujące. Ma orzeźwiający, świeży cytrusowy zapach i lekko zielony kolor. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV.

 

Zastosowanie

Olejek bergamotowy przeznaczony do aromaterapii

Sposób użycia

Inhalacja, dodatek do olejów bazowych, naturalne aromatyzowanie powietrza, parowa, mokra sauna: sucha, mokra, parowa masaż w własnym zakresie, aromatyczna kąpiel - opary o zapachu bergamotki podczas kąpieli.

Masaż 3-5 kropli olejku eterycznego dodać do 12 kropli olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.
Kąpiel: roztwór olejku/ 5 kropli olejków eterycznych, 10-15 kropli olejku nośnikowego/wlać do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35°C. Należy starannie rozprowadzić olejek po powierzchni wody.
Aromatyzacja: wystarczy dodać kilka kropli olejku do naczynia z gorącą wodą, nawilżacza powietrza lub kominka aromatycznego.

Należy unikać kontaktu z oczami. Nie używać na skórze wystawianej na działanie promieni słonecznych UV. Nie stosować wewnętrznie (doustnie).

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe informacje

100% naturalny.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Posiada atest PZH. Wpisany do RK.

Uwaga! Produkt zmienił szatę graficzną. Skład produktu nie uległ zmianie. Produkt w starej szacie graficznej będzie wydawany do wyczerpania zapasów.  

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego