Poradnik
Camilia

Camilia

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Boiron Camilia, roztwór doustny, 30 dawek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Boiron Camilia, roztwór doustny, 30 dawek
68,79 zł
Boiron Camilia, roztwór doustny, 10 dawek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Boiron Camilia, roztwór doustny, 10 dawek
24,29 zł
1 - 2 z 2 produktów

Camilia

Camilia to lek homeopatyczny, który zaleca się przy bolesnym ząbkowaniu u niemowląt. Ma postać roztworu doustnego w pojedynczych dawkach.

Stosowanie leku Camilia

Lek Camilia nie powinien być stosowany, jeśli u niemowlęcia stwierdzono nadwrażliwość na substancje czynne zawarte w preparacie. Substancje czynne to Chamomillavulgaris 9CH, Phytolaccadecandra 5CH, Rheum 5CH. 1 ml leku zawiera 333,3 mg każdej substancji czynnej. W składzie preparatu znajduje się również woda oczyszczona.

Co zawiera opakowanie leku Camilia?

Opakowanie leku homeopatycznego Camilia zawiera 10 lub 30 pojemników jednodawkowych, w zależności od wielkości opakowania. Jeden pojemnik zawiera 1 ml roztworu, który jest równoznaczny z pojedynczą dawką leku.

Dawkowanie i stosowanie leku Camilia

Stosowanie leku zawsze powinno opierać się na wskazaniach zawartych w ulotce. Zaleca się dawkowanie od 3 do 6 razy na dobę. Preparat należy podawać doustnie, za jednym razem zużywając cały pojemniczek z roztworem. Jeśli chodzi o czas stosowania leku, powinien on wynosić od 3 do maksymalnie 8 dni. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, mimo stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem, by potwierdzić, że objawy faktycznie są związane z bolesnym ząbkowaniem. Schemat dawkowania można powtarzać przy każdych kolejnych objawach ząbkowania. Nie ma żadnych konkretnych wskazań, jeśli chodzi o stosowanie leku Camilia a spożywanie posiłków i napojów. Przy ewentualnym pominięciu dawki preparatu nie należy podawać dziecku podwójnej dawki w celu uzupełnienia.

Jak używać leku Camilia?

Po otwarciu jednorazowego pojemniczka należy go zużyć – nie zaleca się jego dalszego przechowywania. Aby zastosować lek, należy w pierwszej kolejności otworzyć saszetkę, a następnie oderwać jeden pojemniczek oraz przekręcić i ułamać końcówkę. Podczas wprowadzania zawartości pojemniczka do jamy ustnej dziecka, powinno ono znajdować się w pozycji siedzącej. Po zakończeniu aplikacji należy dokładnie zamknąć saszetkę aluminiową zawierającą pozostałe pojemniczki.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki