Poradnik
Chusteczki nawilżane Pampers

Chusteczki nawilżane Pampers

Chusteczki nawilżane od Pampers

Dla marki Pampers najważniejszą wartością jest bezpieczeństwo Twojego maluszka. Firma inwestuje czas oraz środki w prowadzenie stałych badań, które mają na celu wychwytywane i wprowadzanie innowacji udoskonalających swoje produkty. Przede wszystkim – delikatne, ale skuteczne nawilżane chusteczki dla dzieci. Technologia odpowiedzialna za własności czyszczące tych przyjaznych dziecięcej skórze produktów analizowana jest przez starannie wyselekcjonowanych ekspertów. Mamy natomiast chętnie sięgają po nawilżane chusteczki ponieważ to szybkie, wygodne i co najważniejsze – łagodne usuwanie zabrudzeń.

Znalezione produkty : 9
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 4 x 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 4 x 52 sztuki
29,99 zł
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 4 x 80 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 4 x 80 sztuk
40,29 zł
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 12 x 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 12 x 52 sztuki
76,19 zł
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 52 sztuki
8,39 zł
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 80 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 80 sztuk
12,19 zł
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 4 x 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 4 x 52 sztuki
34,69 zł
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 4 x 80 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, 4 x 80 sztuk
44,49 zł
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, delikatna skóra dzieci i niemowląt, 12 x 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Pampers Sensitive, chusteczki nawilżane, delikatna skóra dzieci i niemowląt, 12 x 52 sztuki
68,59 zł
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 52 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki
Zdrowie i uroda
Pampers Fresh Clean, chusteczki nawilżane, 52 sztuki
8,73 zł 9,39 zł
Najniższa cena z 30 dni
1 - 9 z 9 produktów

Nawilżane chusteczki, wygoda, komfort i o wiele więcej

Chusteczki pielęgnacyjne Pampers zapewniają subtelne usuwanie zabrudzeń – jest to związane z unikalną kombinacją miękkiej włókniny, która przypomina tkaninę oraz antyalergicznego balsamu na bazie wody. Wieloletnie badania kliniczne prowadzone przez markę Pampers dowiodły, że chusteczki pielęgnacyjne są efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne dla noworodków - pomagając zachować zdrowy wygląd skóry przy gruntownym wycieraniu. Biorąc pod uwagę czas, który dzisiejsze mamy spędzają poza domem, możemy śmiało stwierdzić, że chusteczki nawilżane są niezastąpione przy przewijaniu, ale również podczas czyszczenia dłoni lub twarzy malucha.

Pampers proponuje swoim klientom różne wersje tego produktu, na przykład chusteczki Baby Fresh, które zawierają aż 98% oczyszczonej wody w składzie, a dodatkowo delikatne środki czyszczące. Nasączone balsamem z aloesu są doskonałym wyborem dla wrażliwej skóry dziecka - oczyszczają i pozostawiają przyjemny zapach. Pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie i świeżość - jak po kąpieli.

Wersja Pampers Sensitive została zaprojektowana z myślą o szczególnie wrażliwej skórze niemowląt, chusteczki wyposażone są w specjalną fakturę Soft Grip, co daje o 15% więcej grubości w porównaniu z chusteczkami Pampers Fresh Clean. Chusteczki nawilżane Pampers Natural Clean są wyposażone w balsam oraz ekstrakt z rumianku, które oczyszczają skórę dziecka delikatniej, niż na przykład mydło, i jednocześnie nie naruszają bariery ochronnej, łącząc dokładne oczyszczanie z troskliwą pielęgnacją.

Pampers – produkty doskonałe dla Twojego dziecka

Chusteczki nawilżane marki Pampers są nie tylko łagodne i odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka, ale też niezwykle łatwe w użyciu, należy pamiętać jedynie aby po wyjęciu chusteczki z opakowania zamknąć je szczelnie, tak aby reszta nie utraciła swoich wilgotnych właściwości.

Warto wiedzieć, że delikatne, skuteczne oczyszczanie dzięki usunięciu zanieczyszczeń i odtworzeniu poziomu pH skóry bardzo często bywa pomocne przy problemach z odparzeniami. W praktyce przewijania każda mama ma swoje własne preferencje dotyczące używanych produktów, wybierając chusteczki nawilżane Pampers możesz być pewna, że dajesz swojemu dziecku to, co najlepsze.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki