Poradnik
Fertilsafe Plus

Fertilsafe Plus – dla par starających się o potomstwo

Preparaty Fertilsafe Plus to lubrykanty opracowane przez ekspertów, by wspomagać zajście w ciążę w naturalny sposób. Ich formuła opiera się na bazie wody o odpowiednim pH, by jak najlepiej odtwarzać płodny śluz kobiety. Starannie dobrane związki aktywne mają pozytywny wpływ na nasienie mężczyzn, zwiększając ruchliwość plemników i skutecznie wydłużając ich żywotność.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Babystart Fertilsafe Plus, intymny żel nawilżający dla par starających się o dziecko, 75 ml + aplikator, 2 x 5 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Babystart Fertilsafe Plus, intymny żel nawilżający dla par starających się o dziecko, 75 ml + aplikator, 2 x 5 ml
83,99 zł
Babystart Fertilsafe Plus, intymny żel nawilżający dla par starających się o dziecko, 75 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Babystart Fertilsafe Plus, intymny żel nawilżający dla par starających się o dziecko, 75 ml
76,49 zł
1 - 2 z 2 produktów

Nawilżające lubrykanty z jonami wapnia i magnezu

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom par starających się o potomstwo, została stworzona gama nowatorskich środków nawilżających, wspierających proces naturalnego poczęcia. Lubrykanty w tubce, zawierające w składzie jony wapnia i magnezu, są przeznaczone do stosowania przez obojga partnerów – skutecznie eliminują suchość pochwy, wspomagając przy tym zapłodnienie. Dostępne produkty zostały przebadane klinicznie i mogą być bezpiecznie wykorzystywane przez partnerów w czasie starania się o potomstwo.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo