Poradnik
HIPP herbatka

HIPP herbatka

Hipp Herbatka

Dieta mam karmiących oraz niemowląt jest niezwykle wymagająca. Muszą eliminować wiele produktów oraz dbać jednocześnie o zapewnienie dostarczania wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Podstawą naszej diety, jak i w ogóle funkcjonowania, jest woda. Uzupełnianie płynów – np. u niemowląt – bywa niekiedy utrudnione. Dzieci karmione wyłącznie piersią mogą cierpieć na niedobory płynów, szczególnie, gdy mamy do czynienia z biegunkami, wyższymi temperaturami lub innymi stanami, które zwiększają zapotrzebowanie dziecka na płyny.

Gemini wychodzi naprzeciw potrzebom matek karmiących oraz ich pociech. Popularna Hipp Herbatka, to napój odpowiedni zarówno dla dziecka, jak i jego mamy. Dobór naturalnych składników oraz najwyższa kultura produkcji przekładają się na czołową jakość oraz bezpieczeństwo tego rodzaju produktów.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
HiPP Herbatka & Sok Bio, herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców, po 4 miesiącu, 500 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
HiPP Herbatka & Sok Bio, herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców, po 4 miesiącu, 500 ml
10,19 zł
HiPP Mama Herbatka Bio dla kobiet karmiących, koper, anyż, kminek, 20 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
HiPP Mama Herbatka Bio dla kobiet karmiących, koper, anyż, kminek, 20 saszetek
12,29 zł
1 - 2 z 2 produktów

Hipp Herbatka – jakie herbatki oferuje ta marka?

Produkty Hipp są powszechnie cenione przez rodziców, którzy pragną zadbać nie tylko o żywienie, ale i pielęgnację swoich pociech. Marka wychodzi również naprzeciw potrzebom wszystkich mam – zwłaszcza karmiących piersią.

Herbata to produkt uniwersalny, mogący stanowić nie tylko używkę, ale i naturalny, korzystny dla zdrowia napój. Środki spożywcze z linii HiPP Herbatka to produkty, które ze względu na specyficzne przeznaczenie, nie zawierają cukru oraz innych składników o potencjalnym działaniu uczulającym lub drażniącym.

Wśród składników zawartych w herbatkach HiPP warto wskazać m.in. na:

 • wyciąg z kopru włoskiego,
 • ekstrakt z anyżu,
 • wyciąg z kminku,
 • naturalnie występujące cukry.

Połączenie składników takich jak koper włoski, anyż i kminek, stosowane jest ze względu na działanie wspomagające proces laktacji. Jednym z rozwiązań na jego dostarczenie może się okazać np. HiPP Herbatka dla matek karmiących.

Produkt jest przydatny dla każdej mamy, która pragnie spożyć zdrową oraz bezpieczną dla karmionego dziecka herbatkę. Sprawdzi się nawet przy karmieniu piersią dziecka alergicznego. Herbatki dla matek karmiących nie zawierają:

 • składników modyfikowanych genetycznie,
 • sztucznych barwników,
 • substancji konserwujących.

Bardzo ważne przy stosowaniu herbatek u matek karmiących okazuje się zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa produkcji, aby żadne niepowołane substancje nie dostały się do mleka kobiecego.

Czym można poić dziecko od urodzenia?

Podstawą dla niemowląt jest oczywiście spożywanie wyłącznie mleka matki do okresu średnio 6. miesiąca życia. Od 4-5. miesiąca do diety dziecka wprowadzamy przeróżne składniki, które mają przygotować jego organizm na żywienie się „normalnym” pokarmem. W tym okresie często pojawiają się problemy z pojeniem dzieci – szczególnie że nie zawsze mleko matki lub mleko modyfikowane są w stanie pokryć zapotrzebowanie naszego maluszka. Na pierwsze 10 kilogramów wagi ciała dziecka, dobowe zapotrzebowanie na płyny wynosi 1 litr wody.

Jest to bezwzględne zapotrzebowanie podstawowe, które może ulegać zwiększeniu w różnych sytuacjach:

 • nadmiernym ulewaniu,
 • gorączce,
 • wymiotach,
 • biegunce,
 • chorobach przewlekłych,
 • przebywaniu w suchym i gorącym środowisku.

Pokrycie zapotrzebowania na płyny nie jest proste, ale wspomagającym rozwiązaniem może być Hipp Herbatka. Należy jednak pamiętać, że według zaleceń podstawowym płynem do pojenia niemowląt jest woda.

Ma to olbrzymie znaczenie dla zdrowia naszych dzieci i powinno być dokładnie rozważone w każdej sytuacji. Warto brać pod uwagę produkty, które są w pełni bezpieczne, wyprodukowane według najwyższych standardów higieny i jakości i pochodzą z pewnych surowców. Dobrym wyborem okazać się może np. HiPP Herbatka BIO. Ten środek spożywczy oparty jest o ekologiczny koper włoski, który zapakowany jest w pojedyncze saszetki – wszystko dla zachowania wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa produktu.

Czym poić starsze dzieci?

Wiadomo, że wraz z wprowadzeniem do diety dziecka kolejnych produktów maluch zaczyna być wybredny. Wdrażanie nowych smaków, struktur oraz przede wszystkim składników pokarmowych rozpoczyna się często już po 4. miesiącu życia. Dla osłodzenia tych chwil i stymulacji przewodu pokarmowego oferowana jest HiPP Herbatka & Sok BIO, oparta w składzie o sok jabłkowy, sok winogronowy, sok z aronii oraz herbatkę z dzikiej róży i witaminę C.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki