Poradnik
Kulki Gejszy

Kulki Gejszy

Kulki gejszy

Kulki gejszy, inaczej znane, jako kulki Kegla mogą pomóc kobietom poprawić zdrowie mięśni okolic pochwy i krocza, jak również mogą pomóc wzmocnić dno miednicy. Mięsień łonowo-guziczny, na który oddziałują najmocniej – sam w sobie działa jako system wsparcia dla narządów miednicy i sprzyja zdrowej kontroli pęcherza. Odgrywa również rolę w optymalnej funkcji seksualnej, dlatego w tym kontekście wzmocnienie mięśnia kegla może:

  • zwiększyć przyjemność z orgazmu,
  • napinać ścianę pochwy,
  • pomóc w regeneracji po ciąży.

Chociaż ćwiczenia Kegla można wykonywać bez żadnego sprzętu, kulki waginalne mogą zwiększyć wydajność i intensywność takiego treningu. Z tego powodu kobiety decydują się na wprowadzenie ich w formie rutyny dotyczącej chęci poprawy zdrowia miednicy.

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka
81,99 zł
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, fioletowo-białe - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fun Factory Smartball Duo, kulki gejszy, fioletowo-białe
81,99 zł
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy, czerwono-białe, 1 sztuka
69,99 zł
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy winogronowe, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Fun Factory Smartball Uno, kulki gejszy winogronowe, 1 sztuka
69,99 zł
1 - 4 z 4 produktów

Kulki waginalne – szeroki wybór

Wybór kulek Kegla jest dzisiaj ogromny. Aby odpowiedzieć na różnorodne indywidualne potrzeby zainteresowanych nimi kobiet, występują w szerokiej gamie opcji, tym pod względem parametrów takich jak:

  • rozmiar,
  • kształt,
  • materiał.

Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że wybrane kulki gejszy nie są wykonane z materiału, na który wykazujesz nadwrażliwość, a technika, za pomocą której z nich korzystasz, jest prawidłowa. Jeśli chodzi o rozmiar, początkującym zaleca się zacząć od większego, gdyż kulki waginalne zdają się z większą łatwością i przy mniejszym wysiłku pozostawać na miejscu. W przypadku mniejszych kulek mięsień kegla musi się mocniej kurczyć, aby uzyskać ten sam efekt, co jest nieco trudniejsze do realizacji, gdyż wymaga pewnej wprawy.

Kulki Kegla – materiały

Kulki waginalne wkładane są dopochwowo, dlatego należy wybierać wyłącznie te wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybrany materiał powinien być:

  • gładki,
  • łatwy do utrzymania w czystości.

Można dostać kulki gejszy wykonane na przykład metalu, szkła lub silikonu medycznego. Przed zakupem przyjrzyj się dokładnie opisowi producenta, a przede wszystkim temu, co pisze na temat materiału i czy daje informację o tym, że oferowane kulki Kegla są bezpieczne dla ciała.

Dla początkujących pań, które po raz pierwszy wypróbowują kulki waginalne, pomocne może być rozpoczęcie od produktu silikonowego klasy medycznej, do którego przymocowany jest sznurek. Pomaga to w ułatwieniu chwytania kulki przez mięśnie kegla.

Kulki Kegla – higiena użytkowania

Zachowania na odpowiednim poziome higieny kulek gejszy nie wolno zaniedbywać, bowiem rzadkie czyszczenie może narazić na różne dolegliwości, w tym podrażnienia i zaburzenia mięśni łonowo-guzicznych. Nie sposób podkreślić, jak ważne jest, aby dokładnie wyczyścić cały produkt.

Jeśli kulki Gejszy są dostarczane ze sznurkiem, ważne jest, aby był on tak czysty, jak to tylko możliwe, gdyż w innym przypadku daje się bakteriom łatwą okazję, aby mogły dostać się do środka. Jednym z rekomendowanych materiałów tego elementu kulek jest silikon, bo możesz go wyczyścić przed i po każdym użyciu. Dodatkowo warto się zastanowić nad przeznaczeniem specjalnego ręcznika, który będzie stosowany wyłącznie do osuszania tego produktu.

Kulki gejszy – bezpieczne zastosowanie

Przy tak wielu różnych produktach na rynku każda kobieta ma możliwość znaleźć kulki Kegla dla siebie. Ważne jest to, by zwiększyć ich możliwą efektywność poprzez właściwe stosowanie w odpowiednich warunkach. Kule waginalne są często pierwszym krokiem osoby do nauki wzmacniania mięśni Kegla, choćby dlatego, że zwykle są naprawdę lekkie. Ich waga zwykle waha się od 20 gramów do 150 gramów.

Przed dokonaniem zakupu należy wziąć pod uwagę nie tylko wagę, ale też własną tolerancję na ewentualny dyskomfort, co z czasem może się zwiększyć. Kulki Gejszy mogą zapewniać wiele korzyści, ale należy ich używać ostrożnie. Jeśli chcesz przekonać się osobiście o ich działaniu i skuteczności – rekomendujemy porozmawianie ze specjalistą, a zwłaszcza, jeśli kulki Kegla mają być stosowane w celu rozwiązania problemu medycznego, wtedy koniecznie przed wypróbowaniem ich możliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki