Poradnik
Masażer

Masażer

Masażer

Małe urządzenie – wielkie możliwości

Masażery występują w wielu odmianach. Przyjmują wielorakie kształty, gabaryty i funkcje. Niektóre z nich stosuje się wyłącznie do konkretnej części ciała, inne są dość uniwersalne. Każdy z nich pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, rozgrzać mięśnie, zniwelować bóle i wpłynąć na ogólną poprawę samopoczucia. Może być również pomocnym gadżetem w walce z cellulitem. Można wybrać ręczny lub elektryczny masażer, zależnie od potrzeb i preferencji.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Durex Intense Delight Bullet, wibrujący masażer, wodoodporny - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Intense Delight Bullet, wibrujący masażer, wodoodporny
54,99 zł
Durex Intense Pure Fantasy, stymulujący masażer, wodoodporny - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Intense Pure Fantasy, stymulujący masażer, wodoodporny
86,49 zł
1 - 2 z 2 produktów

Masażer jako gadżet erotyczny

Tego typu masażer jest akcesorium często poszukiwanym przez pary, które szukają urozmaicenia gry wstępnej. Mały, poręczny i dający maksimum satysfakcji. Pracuje zazwyczaj na jednej baterii działającej do ok. 5 godz., co pozwala na długotrwałe korzystanie z masażera. Wydłużony czas przyjemnych doznań dzięki wibrującemu urządzeniu wprawia w radosny nastrój parę pragnącą stworzyć wyjątkową i klimatyczną otoczkę do swoich zbliżeń. Masażer delikatnie wibruje, może stymulować strefy intymne lub używa się go do przyjemnego pobudzana całego ciała. Czym charakteryzuje się tego typu masażer? Jest wodoodporny, ma idealnie wyprofilowany kształt oraz można sterować intensywnością jego wibracji. Kompaktowa budowa pozwala na zabieranie go ze sobą w dowolne miejsce, zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce.

Slim Massage

To wyjątkowo skuteczne, kompaktowe urządzenie, które roluje i ugniata skórę. Zabiegi przeprowadzane w domowym zaciszu pozwalają skutecznie walczyć z cellulitem, i to niskim kosztem. Urządzenie zapewnia zwiększony drenaż fizjologiczny i rozbijane tłuszczu. Jak to działa? Slim Massage składa się z dwóch wałków, które chwytają i rolują skórę. Masaż należy wykonywać pod prysznicem, od dołu do góry, ok. 3 minuty dziennie przez 28 dni. W zbiorniczku urządzenia znajduje się żel wyszczuplający skomponowany na bazie m.in. kofeiny czy ekstraktu z bluszczu pospolitego.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki