Poradnik
Nestle kaszka

Nestle kaszka

Kaszki Nestle dla zupełnie małych i nieco większych brzuszków

Rozszerzanie diety maluszka to duże wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Kiedy można bezpiecznie podać dziecku pierwsze pokarmy? WHO (Światowa OrganizacjaZdrowia) zaleca, aby do 6. miesiąca życia karmić malucha wyłącznie piersią. Po tym czasie u dzieci, które rozwijają się prawidłowo, można rozpocząć rozszerzanie diety, kontynuując karmienie piersią do 2. roku życia. Warto jednak pamiętać, że każde dziecko jest inne! Po pierwsze: nie wszystkie maluszki mogą być karmione mlekiem mamy, a po drugie: mogą nieco wcześniej lub nieco później dawać sygnały świadczące o gotowości do rozpoczęcia nauki jedzenia. Jak je rozpoznać? Jeśli Twoja pociecha potrafi już samodzielnie siedzieć bez podparcia i przeżuwać, nie wypycha językiem pokarmów z ust i wykazuje zainteresowanie nowymi pokarmami, to prawdopodobnie jest już gotowa do rozszerzania diety. Jeśli masz jednak jakiekolwiek wątpliwości, czy właściwy moment właśnie nadszedł, skonsultuj się z pediatrą.

Znalezione produkty : 7
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, jabłko-wiśnia, bezglutenowa, po 8 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, jabłko-wiśnia, bezglutenowa, po 8 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, truskawka, po 6 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, truskawka, po 6 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, morela, bezglutenowa, po 4 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, morela, bezglutenowa, po 4 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, kakao, bezglutenowa, po 10 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, kakao, bezglutenowa, po 10 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, banan, bezglutenowa, po 4 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Kaszka mleczno-ryżowa, banan, bezglutenowa, po 4 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Dobranoc Kaszka mleczno-ryżowa, gruszka, po 6 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Dobranoc Kaszka mleczno-ryżowa, gruszka, po 6 miesiącu, 230 g
14,59 zł
Nestle Dzień Dobry Kaszka ryżowo-kukurydziana, jabłko-banan-morela, mleczna, po 9 miesiącu, 230 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Nestle Dzień Dobry Kaszka ryżowo-kukurydziana, jabłko-banan-morela, mleczna, po 9 miesiącu, 230 g
13,29 zł
1 - 7 z 7 produktów

Kaszki Nestle – na dobry początek

Kaszka to jeden z pierwszych posiłków kilkumiesięcznego malucha. Dlatego rodzice, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo dziecka, szukają najwyższej jakości produktów. Takich, które będą wspierać ich pociechy w prawidłowym rozwoju. Nestle to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów artykułów spożywczych dla dzieci i niemowląt. Zanim produkty trafią na rynek, a stamtąd do koszyków klientów, przechodzą serie rygorystycznych kontroli. Wszystko po to, aby rodzice mogli mieć pewność, że podają swoim pociechom to, co najlepsze i jak najbardziej naturalne. Kaszki Nestle mleczne i bezmleczne dla niemowląt nie zawierają konserwantów oraz zbędnych dodatków. Są za to bogate w składniki odżywcze takie jak żelazo i cynk oraz witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Kaszki Nestle bezmleczne – w trosce o dzieci z alergią pokarmową

Białko mleka krowiego to jedna z najczęstszych przyczyn nietolerancji pokarmowych u dzieci. Rodzice maluszków karmionych specjalnym mlekiem modyfikowanym nie muszą jednak rezygnować z podawania dziecku kaszek. W ofercie producenta znajdziesz także kaszki Nestle bezmleczne przeznaczone przede wszystkim dla tych maluszków, które są uczulone na białko mleka krowiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby kaszkę podać maluchowi, który nie wykazuje nietolerancji, łącząc proszek z mlekiem mamy w odpowiednich proporcjach podanych przez producenta na opakowaniu.

Kaszki Nestle dla dzieci i niemowląt w Gemini

Oferujemy szeroki wybór bezglutenowych kaszek Nestle oraz produktów przeznaczonych dla dzieci i niemowląt od 5. miesiąca życia zawierających specjalnie skomponowane mieszanki zbożowe. Produkty, które znajdziesz w Gemini, dostępne są w wielu pysznych smakach, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi: m.in. bananowym, truskawkowym, morelowym, waniliowym, jagodowym i kakaowym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki