Poradnik
Oral-B - końcówki do szczoteczek elektrycznych

Oral-B - końcówki do szczoteczek elektrycznych

Końcówki Oral B do szczoteczek elektrycznych – pełna pielęgnacja Twoich zębów

Marka Oral B stawia sobie za cel, aby kojarzyć się konsumentom z wygodną, skuteczną i przede wszystkim kompleksową pielęgnacją jamy ustnej. Dzięki swoim wysokiej jakości produktom obiecuje pozytywne efekty już w pierwszych miesiącach stosowania. „Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy w drodze do pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu” – taka maksyma przyświeca Oral B.

Producent podkreśla, że aby najlepiej dbać o swój uśmiech, warto zamiast klasycznej szczoteczki do zębów wybrać elektryczną, która – bez względu na to z jakiej technologii korzysta – wykonuje nieporównywalnie więcej ruchów czyszczących niż manualna. W trosce o swoje uzębienie, warto również pamiętać o regularnej wymianie końcówek – jest to konieczne, ponieważ w każdej szczoteczce w miarę użytkowania włókna ścierają się, a co za tym idzie – tracą swoją skuteczność.

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-2, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-2, 2 sztuki
67,99 zł
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-4, 4 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-4, 4 sztuki
102,99 zł
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-8, 8 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Oral-B, końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej Sensi UltraThin, EB 60-8, 8 sztuk
183,99 zł
1 - 3 z 3 produktów

Oral B – wachlarz końcówek do szczoteczek dla Ciebie

Kiedy nadchodzi czas na wymianę końcówki – nie zwlekaj. Najlepiej wymieniać je regularnie, mniej więcej raz na 3 miesiące lub wcześniej, jeśli włókna są widocznie zużyte. W profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej podstawą jest jak najdokładniejsze czyszczenie. Nowa końcówka zapewnia dokładne docieranie do przestrzeni między zębowej (co może być utrudnione w przypadku zużytych włókien) oraz zdecydowanie wyższą skuteczność usuwania codziennych zanieczyszczeń. Oral B proponuje końcówki do szczoteczek dopasowane do swoich produktów: na przykład Oral B 3d White, Oral B Precision Clean czy Oral B Floss Action.

Zamienna końcówka Oral B 3D White została zaprojektowana tak, aby usuwać przede wszystkim przebarwienia i stać na straży białego, zdrowego uśmiechu. Jest wyposażona dodatkowo w gumę polerującą. Zwróć uwagę, że końcówka ta przystosowana jest do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych wyprodukowanych przez Oral B.

Inną propozycją będą końcówki wymienne Oral B Precision Clean– posiadają one innowacyjną technologię, która pozwala na usunięcie płytki nazębnej, znacząco przyczyniając się do zachowania czystej jamy ustnej i zdrowych dziąseł. Można śmiało powiedzieć, że jej specjalnością jest docieranie do trudnodostępnych zakamarków. Z kolei Oral B Floss Action to wyjątkowa końcówka wyposażona we włókna MicroPulse, których zadaniem jest wnikać głęboko pomiędzy zęby, tak, aby wymiatać płytkę nazębną i dokładnie czyścić przestrzenie między zębowe.

Oral B – Twój sprzymierzeniec w walce o piękny uśmiech

Zalet szczoteczek elektrycznych jest wiele, między innymi dokładniejsze czyszczenie, ochrona dziąseł, ale też wygoda użytkowania oraz… możliwość regularnej wymiany końcówek. To duże wsparcie w walce o zdrowy i piękny uśmiech. Szukając odpowiedniej dla siebie, warto przetestować produkty tak popularnej na rynku marki - jej propozycje dla szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych.

Końcówki elektryczne – w zależności od indywidualnych potrzeb – mogą szczególnie wspierać walkę o biały uśmiech, zdrowe dziąsła lub być nastawione na jeszcze bardziej skuteczne usuwanie płytki nazębnej. Bez względu na to, jaką technologię wybierzesz, możesz mieć pewność, że wraz z marką Oral B profesjonalnie dbasz o swoje zęby i całą jamę ustną.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki