Poradnik
Oscillococcinum

Oscillococcinum

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Boiron Oscillococcinum, granulki, 1 g x 30 dawek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Boiron Oscillococcinum, granulki, 1 g x 30 dawek
89,89 zł
Boiron Oscillococcinum, granulki, 1 g x 6 dawek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Boiron Oscillococcinum, granulki, 1 g x 6 dawek
18,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

Oscillococcinum - sposób na zwalczanie przeziębienia i grypy

Oscillococcinum to znane na całym świecie leki homeopatyczne produkowane przez słynny francuski koncern Boiron. Ich głównym zadaniem jest usuwanie objawów przeziębienia, grypy oraz innych rodzajów infekcji o zbliżonej etiologii. Lek Oscillococcinum eliminuje bóle kostne i stawowe, dodatkowo łagodzi szereg innych objawów towarzyszących chorobie takich jak poczucie rozbicia i nadmierne osłabienie.

Czemu warto wypróbować Oscillococcinum?

Oscillococcinum zalicza się do grupy leków homeopatycznych, które wykazują kompleksowe działanie. Cechuje je prosty skład, w którym znajdują się jedynie starannie dobrane składniki, idealnie spełniające swoje funkcje. Oscillococcinum występuje w formie granulek, które z powodzeniem można rozpuścić w wodzie lub pod językiem. Dzięki tej formie aplikacji, ich czas wchłaniania jest krótki, a efekt utrzymuje się nawet przez kilka godzin. Oscillococcinum doskonale sprawdza się również w roli preparatu stosowanego profilaktycznie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy odnotowuje się wzmożoną zachorowalność na grypę

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo