Kategorie

Paracetamol Hasco

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Paracetamol Hasco 250 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 250 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

5,59 zł
Paracetamol Hasco 500mg, czopki, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 500mg, czopki, 10 sztuk

6,29 zł
Paracetamol Hasco 80 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 80 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

5,59 zł
Paracetamol Hasco 500mg, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 500mg, 30 tabletek

8,19 zł
Paracetamol Hasco 125 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 125 mg, czopki doodbytnicze, 10 sztuk

5,09 zł
Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla dzieci od urodzenia, smak truskawkowy, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla dzieci od urodzenia, smak truskawkowy, 150 g

12,99 zł
Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci, smak pomarańczowy, 150 g - miniaturka zdjęcia produktu

Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci, smak pomarańczowy, 150 g

12,99 zł

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Smak
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego