Poradnik
Sea-Band

Sea-Band

SeaBand – oryginalne opaski przeciw mdłościom

Opaski SeaBand to wysokiej jakości produkty, które zostały zaprojektowane w ten sposób, by skutecznie przeciwdziałać mdłościom, nudnościom, torsjom oraz objawom choroby lokomocyjnej. Działanie opasek opiera się na niefarmakologicznej metodzie akupresurowej, dzięki czemu ich stosowanie jest bezpieczne oraz wyjątkowo proste. Opaski SeaBand są dedykowane zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Sea-Band, opaski akupresurowe przeciw mdłościom, 2 sztuki - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Sea-Band, opaski akupresurowe przeciw mdłościom, 2 sztuki
34,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

Naturalne rozwiązanie na mdłości i nudności!

Choroba lokomocyjna, nudności migrenowe, poranne mdłości, a także torsje o różnej etiologii – to główne dolegliwości, które można zwalczać przy pomocy nowatorskich opasek SeaBand. Działanie tych innowacyjnych produktów opiera się na wykorzystaniu akupresury, tradycyjnej chińskiej metody leczenia wielu schorzeń. Stosowanie opasek jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, a co najważniejsze, pozbawione jakichkolwiek działań niepożądanych. Prawidłowo założona opaska na nadgarstek nie powoduje dyskomfortu, skutecznie eliminując nudności, mdłości oraz torsje. Opaski SeaBand zostały przetestowane klinicznie, a pierwsze efekty dają już po około pięciu minutach od założenia. Mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci po-wyżej trzeciego roku życia.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo