Poradnik
Smoczek Avent Natural

Smoczek Avent Natural

Smoczek Avent Natural

Philips Avent Natural to produkty przeznaczone dla mam chcących zagwarantować swojemu dziecku najwyższy komfort, bezpieczeństwo oraz jakość karmienia. Atutem produktów dostępnych w ofercie Gemini jest prostota łączenia karmienia butelką z karmieniem piersią. Dzięki propozycjom Philips Avent Natural eliminujemy dyskomfort i trudności dla dziecka, związane z karmieniem zarówno piersią, jak i przy użyciu butelki.

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Jakie produkty odnajdziemy w linii Philips Avent Natural?

Linia produktów Avent Natural została opracowana przez znaną na całym świecie firmę Phillips. Wśród tych produktów odnajdziemy m.in.:

 • Butelkę dla noworodków Avent Natural o pojemności 60 ml, z dedykowanym smoczkiem Avent First Flow dla dzieci od pierwszego dnia życia.
 • Butelki z tworzywa sztucznego niezawierające bisfenolu A (polipropylenu), dostępne w wersjach 60-330 ml, zgodne z innymi akcesoriami z serii Philips Avent Natural.
 • Szczotkę do butelki i smoczka Philips Avent Natural – dzięki zakrzywionej główce i starannie opracowanej końcówce uchwytu pozwala na efektywne czyszczenie każdego typu butelki, smoczków oraz innych akcesoriów do karmienia. Szczoteczka, dzięki specjalnemu włosiu niezawierającemu bisfenolu A, pozwala na dokładne oczyszczenie butelek oraz smoczków od wewnątrz.

Smoczek Avent Natural

Linia produktów Philips Avent Natural za cel stawia sobie stworzenie jak najbardziej komfortowych i przyjaznych dziecku warunków karmienia butelką. Głównym założeniem jest wykorzystanie specjalistycznych płatków, które mają imitować pierś. W ten sposób dziecko naturalnie jest w stanie przyssać się do butelki i jednocześnie nie tracić przydatnych odruchów i nawyków związanych z karmieniem naturalnym.

Smoczek Avent Natural nie zawiera bisfenolu A – zgodnie z dyrektywą UE (2011/8/EU) i jest w pełni kompatybilne z butelkami z serii Avent Natural. W ofercie Avent Natural znajdują się produkty dostosowane do potrzeb niemowlęcia na każdym etapie rozwoju.

Smoczki Avent Natural dostępne są w następujących wariantach:

 • dla noworodków z 1 dziurką (0M+),
 • smoczek o wolnym wypływie z 2 dziurkami (1M+),
 • o średnim wypływie z 3 dziurkami (3M+),
 • o szybkim wypływie z 4 dziurkami (6M+),
 • smoczek do kaszki, mleka zagęszczanego, przecierów i innych gęstych pokarmów Avent Natural.

Smoczki uspokajające Avent

Oprócz smoczków na butelkę Philips oferuje również smoczki uspokajające dostosowane do każdego etapu rozwoju dziecka - od urodzenia do 18. miesiąca życia. Ich miękka i elastyczna tarcza łatwo dopasowuje się do skóry dziecka, redukując ryzyko podrażnień. W ofercie Philips znajdują się następujące linie smoczków uspokajających:

 • Mini - od urodzenia do 2 miesięcy, przeznaczone dla najmniejszych dzieci o drobnych ustach;
 • Soothie - od urodzenia do 3 miesięcy, o specjalnej budowie pozwalającej włożyć palec przez otwór, mają zachęcać do wzmacniania więzi;
 • Classic + - uniwersalne smoczki do stosowania od 0 do 18 miesięcy. Ich cechą charakterystyczną są fluorescencyjne wzorki, dzięki którym łatwo znaleźć je w ciemności;
 • Ultra Air - od 0 do 18 miesięcy, z otworami w tarczy, które zapewniają przepływ powietrza i etui, które pozwala na sterylizację nawet w kuchence mikrofalowej;
 • Ultra soft - od 0 do 18 miesięcy, szczególnie miękkie i elastyczne;
 • Freeflow - od urodzenia do 18 miesięcy, dla dzieci ze szczególnie wrażliwą skórą. Zapewniają przepływ powietrza i minimalizują podrażnienia.

Smoczki Philips Avent - czym różnią się od produktów innych marek?

Smoczki Philips Avent spośród innych dostępnych na rynku produktów wyróżnia przede wszystkim miękka, elastyczna tarcza, zmniejszająca ryzyko podrażnień, i większy przepływ powietrza dzięki otworom na tarczy. Dodatkową zaletą jest etui dołączane do niektórych smoczków, które pozwala na higieniczne przechowywanie i sterylizację.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki