Poradnik
Tabletki uspokajające Labofarm

Tabletki uspokajające Labofarm

Tabletki uspokajające Labofarm

Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji preparatów leczniczych na bazie roślin. Bazą do produkcji tabletek oraz innych farmaceutyków są starannie wyselekcjonowane, sproszkowane surowce. Rośliny wykorzystywane do produkcji preparatów, w tym tabletek uspokajających Labofarm, pochodzą z własnych, ekologicznych upraw znajdujących się w północnej części Polski w bliskim sąsiedztwie Borów Tucholskich.

Znalezione produkty : 4
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 20 tabletek
8,99 zł
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 60 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 60 tabletek
20,69 zł
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 90 tabletek
28,69 zł
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 150 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Tabletki uspokajające Labofarm 170 mg + 50 mg + 50 mg + 50 mg, 150 tabletek
38,09 zł
1 - 4 z 4 produktów

Objawy napięcia nerwowego

Krótkotrwałe napięcie nerwowe powoduje wzrost akcji serca, ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi. To całkowicie naturalna reakcja obronna, która nie jest groźna, o ile trwa krótko. Mobilizuje do działania i pozwala łatwiej uporać się z problemem. Długotrwały stres może jednak w negatywny sposób wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu, prowadząc do rozwoju takich chorób jak choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, osteoporoza czy wrzody żołądka. Stres może powodować nadwagę i otyłość, nadmierne wypadanie włosów, problemy ze skórą, a u kobiet rozregulowanie cyklu miesięcznego. Nie warto więc bagatelizować pierwszych objawów świadczących o przeciążeniu układu nerwowego.

Najczęstsze objawy napięcia nerwowego to m.in.:

 • bezsenność,
 • problemy z koncentracją,
 • bóle głowy,
 • chroniczne zmęczenie,
 • rozdrażnienie i nerwowość,
 • nadmierne napięcie mięśni,
 • bóle w klatce piersiowej,
 • nudności,
 • brak apetytu,
 • wahania masy ciała,
 • zgrzytanie zębów.

Jak leczyć napięcie nerwowe?

Przede wszystkim: znaleźć źródło stresu i postarać się ograniczyć lub zminimalizować jego oddziaływanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza jeśli źródłem napięcia nerwowego jest praca zawodowa lub stan zdrowia nasz, lub naszych bliskich. W przypadku gdy stres utrudnia normalne funkcjonowanie (np. prowadzi do bezsenności) warto wybrać się do specjalisty, który znajdzie przyczynę problemu i w razie potrzeby zaleci odpowiednie metody leczenia. Ulgę w przypadku łagodnego napięcia nerwowego mogą przynieść ulubione aktywności (np. długa kąpiel w wannie, relaksujące ćwiczenia, sport, czytanie książek) oraz stosowanie preparatów zawierających starannie dobrane zioła takie jak liść melisy, szyszka chmielu, ziele serdecznika czy korzeń kozłka.

Ziołowe tabletki uspokajające Labofarm w Gemini

Oferujemy szeroki wybór preparatów stosowanych w łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz okresowych trudności w zasypianiu. Tabletki uspokajające Labofarm na nerwicę są dostępne w opakowaniach zawierających 20, 60, 90 lub 150 tabletek. Przed zastosowaniem leku zapoznaj się z ulotką i nie przekraczaj dawki zalecanej przez producenta.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki