Kategorie

Undofen

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
Undofen, aktywny spray 4w1 do stóp i obuwia, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen, aktywny spray 4w1 do stóp i obuwia, 150 ml

16,19 zł
Undofen, aktywny spray do stóp i obuwia, all in one, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen, aktywny spray do stóp i obuwia, all in one, 150 ml

18,39 zł
Undofen Max Spray 10 mg/ g, aerozol na skórę, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Max Spray 10 mg/ g, aerozol na skórę, 30 ml

23,89 zł
Undofen Krioterapia, aerozol na kurzajki i brodawki, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Krioterapia, aerozol na kurzajki i brodawki, 50 ml

40,89 zł
Undofen Max Krem 10 mg/ g, krem przeciwgrzybiczy, 15 g - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Max Krem 10 mg/ g, krem przeciwgrzybiczy, 15 g

21,49 zł
Undofen Kuracja, krem na pękające pięty z mocznikiem 30%, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Undofen Kuracja, krem na pękające pięty z mocznikiem 30%, 50 ml

16,19 zł

Undofen – na problemy z grzybicą i kurzajkami

Zarówno grzybica stóp jak i kurzajki czy brodawki nie należą do schorzeń, do których łatwo się przyznać, mimo, że mogą wystąpić u każdego (bez względu na poziom dbania o higienę) – wystarczy np. pójść na basen i zostać zarażonym. Jak jednak skutecznie walczyć z tymi schorzeniami, które powodują u nas głęboki dyskomfort? Jednym z rozwiązań jest sięgnięcie po Undofen, preparat, który w zależności od konkretnego rodzaju (opracowywane są osobne kuracje lecznicze) pomoże nam w obu wypadkach.

Grzybica stóp: skąd się bierze?

Grzybica stóp może mieć różne przyczyny. Czasami wina leży po naszej stronie – stwarzamy bakteriom odpowiednie warunki do namnażania się (nie wycieramy dokładnie stóp po myciu, zwłaszcza przestrzeni między palcami, nosimy zbyt ciepłe skarpetki i zbyt ciepłe obuwie, nie dbamy o przewietrzenie stóp itd.). Ciepło i wilgoć to idealne warunki dla grzybicy stóp, która w krótkim czasie może objąć także paznokcie. Jeśli jednak mamy na stopach małe zadrapania, a w dodatku często korzystamy z publicznych basenów, łaźni i saun, to powinniśmy przygotować się na to, że zakażenie będzie miało miejsce właśnie tam. Z tego względu ważne jest codzienne i dokładne mycie stóp, a także dbanie o ich higienę. W przypadku grzybicy stóp pomóc może Undofen; warto sięgnąć po krem, który okaże się przydatny także w sytuacji zakażenia innych obszarów skórnych lub nawet przy wystąpieniu łupieżu pstrego. Podstawą działania kremu jest substancja czynna, czyli terbinafiny chlorowodorek, która działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki grzybów powodujące grzybicę u ludzi. Krem należy stosować raz lub dwa razy na dobę, po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry. W przypadku grzybicy dobrym pomysłem jest profilaktyczne stosowanie sprayu do butów, który zapobiega namnażaniu się bakterii.

Undofen na kurzajki i brodawki

Undofen ma w swojej ofercie także specjalne kuracje na kurzajki i brodawki. Kuracja jest oparta na technice zamrażania. Jeśli chodzi o użycie, należy umieścić aplikator piankowy w uchwycie, a następnie wcisnąć ten aplikator do pojemnika z aerozolem (na bardzo krótko, ok. 3 sekund). Po odczekaniu 20 sekund (od wyjęcia aplikatora) należy przyłożyć czubek aplikatora do brodawki na kilkadziesiąt sekund (w zależności od wielkości i umiejscowienia). Kurzajka powinna odpaść po 10-14 dniach, natomiast pod nią można spodziewać się zdrowego naskórka.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Rodzaj skóry
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Część ciała
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego