Poradnik
Vitis - pasty do zębów

Vitis - pasty do zębów

Vitis – pasty do zębów i produkty do higieny jamy ustnej

Zadbaj o zdrowy i piękny uśmiech! Vitis to marka specjalistycznych preparatów do higieny jamy ustnej należąca do przedsiębiorstwa Dentaid. Firma jest obecna na rynku od 1980 roku. Obecnie dystrybuuje produkty do higieny jamy ustnej do ponad 70 krajów w Europie i na całym świecie. Preparaty Vitis powstają przy użyciu najnowszych technologii we współpracy z doświadczonymi specjalistami m.in. z dziedziny stomatologii. Obecnie w portfolio producenta znajduje się ponad 60 produktów do higieny jamy ustnej, w tym pasty wybielające i preparaty przeznaczone dla osób w trakcie leczenia ortodontycznego.

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Vitis Gingival, zestaw podróżny do podstawowej, codziennej ochrony dziąseł, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis Gingival, zestaw podróżny do podstawowej, codziennej ochrony dziąseł, 1 sztuka
31,49 zł
Vitis Orthodontic, pasta do zębów, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis Orthodontic, pasta do zębów, 100 ml
25,49 zł
Vitis, delikatna nić dentystyczna z miętą i fluorem, różowa, woskowana, 50 m - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis, delikatna nić dentystyczna z miętą i fluorem, różowa, woskowana, 50 m
17,49 zł
Vitis Orthodontic, zestaw podróżny dla osób noszących aparaty ortodontyczne - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis Orthodontic, zestaw podróżny dla osób noszących aparaty ortodontyczne
27,99 zł
Vitis Gingival, pasta do zębów, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis Gingival, pasta do zębów, 100 ml
25,49 zł
Vitis Whitening, pasta do zębów, wybielająca, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Vitis Whitening, pasta do zębów, wybielająca, 100 ml
28,89 zł
1 - 6 z 6 produktów

Pasty Vitis do ochrony zębów i dziąseł

Wiele osób zapomina, że prawidłowa higiena jamy ustnej to proces kilkuetapowy (ale na szczęście nieskomplikowany). Wymaga jednak regularnego stosowania odpowiednio dobranej szczoteczki do zębów (ani zbyt miękkiej, ani zbyt twardej) oraz nici dentystycznej. Osoby, którym zależy na zdrowym uśmiechu, nie mogą zapominać o systematycznym oczyszczaniu języka (za pomocą np. skrobaka do języka). Wielu lekarzy stomatologów poleca także stosowanie specjalistycznych płynów do płukania, które zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej. Kluczem do zachowania zdrowego i pięknego uśmiechu jest dobór odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej zawierających składniki wzmacniające szkliwo i chroniące dziąsła.

W Gemini znajdziesz pasty Vitis do codziennej higieny jamy ustnej, które pomagają oczyścić zęby i redukują płytkę nazębną. Oferujemy także specjalistyczne preparaty Vitis Orthodontic przeznaczone dla osób w trakcie leczenia aparatem ortodontycznym.

Pozostałe produkty do higieny jamy ustnej

W ofercie producenta znajdziesz także taśmy dentystyczne z miętą i fluorem ułatwiające czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Nitkowanie to jeden z kluczowych elementów codziennej higieny jamy ustnej. W trudno dostępnych miejscach gromadzą się bakterie, które mogą wywoływać próchnicę. Vitis oferuje także specjalistyczne płyny do płukania ust, które chronią dziąsła i odświeżają oddech. Są szczególnie polecane osobom zmagającym się z nawracającymi stanami zapalnymi dziąseł.

Podróżne zestawy Vitis do higieny jamy ustnej

Jak zadbać o zdrowy i piękny uśmiech w podróży służbowej, na wakacjach, przed wizytą u stomatologa lub w trakcie leczenia szpitalnego? Warto mieć przy sobie zestaw pozwalający w kompleksowy sposób oczyścić zęby i ochronić dziąsła. Zestaw podróżny Vitis zawiera szczoteczkę do zębów, pastę oraz płyn do płukania jamy ustnej, które, dzięki niewielkim rozmiarom, mieszczą się w poręcznym pudełku wykonanym z tworzywa sztucznego. Producent oferuje także zestaw przeznaczony dla osób noszących aparaty ortodontyczne wzbogacony o szczoteczkę międzyzębową oraz wosk ortodontyczny.

Produkty Vitis w Gemini

Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych preparatów do pielęgnacji jamy ustnej. Pasty Vitis, płyny do płukania, nici dentystyczne oraz zestawy podróżne zamówisz szybko i wygodnie przez Internet.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki