Poradnik
Voltaren Max i Voltaren Express Forte

Voltaren Max i Voltaren Express Forte

Voltaren Max

Wiązadła, ścięgna i mięśnie – wszystkie te części ciała są stale narażone na liczne urazy i nadwyrężenia. Gdy dojdzie do takich okoliczności, zwykle pojawia się bolesny stan zapalny, który może mocno ingerować w plany i rutynę dnia codziennego. Voltaren Max to produkt, który powstał, aby móc nieść ulgę w takich sytuacjach. Stosowany bezpośrednio na skórę w miejscu urazu – wraz ze swoim pieczołowicie opracowanym składem, celuje prosto w źródło bólu.

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 100 g
32,79 zł
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 50 g
21,99 zł
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 180 g - miniaturka zdjęcia produktu
Sponsorowane
Produkt apteczny
Voltaren Max 23,2 mg/g, żel, 180 g
46,19 zł
1 - 3 z 3 produktów

Voltaren Max – zastosowanie

Poza wyżej opisanym przykładem Voltaren Max może być również bardzo pomocny, jeśli chodzi o konieczność zwalczania stanów zapalnych tkanek miękkich. Producent wskazuje jego zastosowanie w szczególności w stanach i dolegliwościach, takich jak:

  • łokieć tenisisty,
  • zapalenie ścięgien,
  • zapalenie torebki stawowej,
  • zapalenie okołostawowe.

Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem na temat możliwego zastosowania żelu Voltaren Max, a w razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem, bądź innym specjalistą w tym zagadnieniu.

Voltaren Max skład i działanie

Aby Voltaren Max mógł przynieść pożądaną ulgę i zaradzić na różne z wyżej wymienionych dolegliwości, jego producent musiał oprzeć jego skład o mocną substancję o właściwościach, które na to pozwalają. W przypadku tego medykamentu podstawową osią działania jest diklofenak dietyloamoniowy 23,2mg w towarzystwie substancji pomocniczych, dzięki której ma taką formę.

Niektóre z substancji pomocniczych leku Voltaren Max, o jakich mowa to: alkohol izopropylowy, parafina ciekła, makrogolu eter cetostearylowy, czy też woda oczyszczona. W razie chęci wypróbowania tego produktu na własnej skórze zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem wszystkich składników, celem upewnienia się, że nie ma się nadwrażliwości, bądź alergii na którykolwiek z nich.

W tym kontekście warto zwrócić uwagę na specyfikę działania, na które pozwala diklofenak dietyloamoniowy 23,2mg wraz z innymi składnikami, jakie producent Voltaren Max zdecydował się umieścić. Mowa o działaniu o następujących właściwościach:

  • przeciwzapalne,
  • przeciwbólowe,
  • przeciwobrzękowe.

Zdaje się więc, że Voltaren Max jest dość kompleksowym rozwiązaniem, dzięki któremu można nie tylko zminimalizować ból, czy zmniejszyć stan zapalny, ale też zmniejszyć obrzęk w miejscu urazu.

Voltaren Max – bezpieczne stosowanie

Mowa o preparacie, który nadaje się zgodnie z zaleceniami producenta zarówno dla młodzieży od 14. roku życia, jak i dorosłych. Najważniejsze jest jednak to, by wiedzieć, jak prawidłowo nakładać Voltaren Max na dotknięte urazem miejsce, aby faktycznie móc korzystać z jego dobroczynnego działania. O ile lekarz, czy inny specjalista nie zaleci inaczej – stosowna dawka żelu powinna być nałożona dokładnie w miejscu urazu, bądź obrzęku na powierzchni skóry. Najlepszych efektów i skuteczności można spodziewać się w przypadku nakładania żelu Voltaren Max na dane miejsce rano i wieczorem, czyli dwa razy na dobę.

Aby bezpiecznie móc korzystać z Voltaren Max przed zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z ulotką. Tam można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, a jeśli i tak pojawią się dodatkowe pytania, czy wątpliwości – najlepiej konsultować je bezpośrednio z lekarzem, bądź farmaceutą. Wtedy można nabyć pewności, że preparat w formie żelu jest faktycznie nakładany w sposób właściwy i bezpieczny, a tym samym można liczyć, iż efekty jego zastosowania będą zgodne z tym, o czym mówi producent, który opracował skład Voltaren Max tak, by mógł on nieść upragnioną ulgę przy różnego rodzaju urazach.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo