Kategorie

Voltaren Max i Voltaren Express Forte

Voltaren Max

Wiązadła, ścięgna i mięśnie – wszystkie te części ciała są stale narażone na liczne urazy i nadwyrężenia. Gdy dojdzie do takich okoliczności, zwykle pojawia się bolesny stan zapalny, który może mocno ingerować w plany i rutynę dnia codziennego. Voltaren Max to produkt, który powstał, aby móc nieść ulgę w takich sytuacjach. Stosowany bezpośrednio na skórę w miejscu urazu – wraz ze swoim pieczołowicie opracowanym składem, celuje prosto w źródło bólu.

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 100 g - miniaturka zdjęcia produktu

Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 100 g

27,89 zł
Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu

Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 50 g

18,39 zł
Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 180 g - miniaturka zdjęcia produktu

Voltaren Max 23,2 mg/ g, żel, 180 g

43,99 zł

Voltaren Max – zastosowanie

Poza wyżej opisanym przykładem Voltaren Max może być również bardzo pomocny, jeśli chodzi o konieczność zwalczania stanów zapalnych tkanek miękkich. Producent wskazuje jego zastosowanie w szczególności w stanach i dolegliwościach, takich jak:

 • łokieć tenisisty,
 • zapalenie ścięgien,
 • zapalenie torebki stawowej,
 • zapalenie okołostawowe.

Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem na temat możliwego zastosowania żelu Voltaren Max, a w razie jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem, bądź innym specjalistą w tym zagadnieniu.

Voltaren Max skład i działanie

Aby Voltaren Max mógł przynieść pożądaną ulgę i zaradzić na różne z wyżej wymienionych dolegliwości, jego producent musiał oprzeć jego skład o mocną substancję o właściwościach, które na to pozwalają. W przypadku tego medykamentu podstawową osią działania jest diklofenak dietyloamoniowy 23,2mg w towarzystwie substancji pomocniczych, dzięki której ma taką formę.

Niektóre z substancji pomocniczych leku Voltaren Max, o jakich mowa to: alkohol izopropylowy, parafina ciekła, makrogolu eter cetostearylowy, czy też woda oczyszczona. W razie chęci wypróbowania tego produktu na własnej skórze zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem wszystkich składników, celem upewnienia się, że nie ma się nadwrażliwości, bądź alergii na którykolwiek z nich.

W tym kontekście warto zwrócić uwagę na specyfikę działania, na które pozwala diklofenak dietyloamoniowy 23,2mg wraz z innymi składnikami, jakie producent Voltaren Max zdecydował się umieścić. Mowa o działaniu o następujących właściwościach:

 • przeciwzapalne,
 • przeciwbólowe,
 • przeciwobrzękowe.

Zdaje się więc, że Voltaren Max jest dość kompleksowym rozwiązaniem, dzięki któremu można nie tylko zminimalizować ból, czy zmniejszyć stan zapalny, ale też zmniejszyć obrzęk w miejscu urazu.

Voltaren Max – bezpieczne stosowanie

Mowa o preparacie, który nadaje się zgodnie z zaleceniami producenta zarówno dla młodzieży od 14. roku życia, jak i dorosłych. Najważniejsze jest jednak to, by wiedzieć, jak prawidłowo nakładać Voltaren Max na dotknięte urazem miejsce, aby faktycznie móc korzystać z jego dobroczynnego działania. O ile lekarz, czy inny specjalista nie zaleci inaczej – stosowna dawka żelu powinna być nałożona dokładnie w miejscu urazu, bądź obrzęku na powierzchni skóry. Najlepszych efektów i skuteczności można spodziewać się w przypadku nakładania żelu Voltaren Max na dane miejsce rano i wieczorem, czyli dwa razy na dobę.

Aby bezpiecznie móc korzystać z Voltaren Max przed zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z ulotką. Tam można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, a jeśli i tak pojawią się dodatkowe pytania, czy wątpliwości – najlepiej konsultować je bezpośrednio z lekarzem, bądź farmaceutą. Wtedy można nabyć pewności, że preparat w formie żelu jest faktycznie nakładany w sposób właściwy i bezpieczny, a tym samym można liczyć, iż efekty jego zastosowania będą zgodne z tym, o czym mówi producent, który opracował skład Voltaren Max tak, by mógł on nieść upragnioną ulgę przy różnego rodzaju urazach.

Filtry

Marka
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego