Magnefar B6 Sen z melatoniną, 30 tabletek

Magnefar B6 Sen z melatoniną, 30 tabletek

Kategorie

Magnefar B6 Sen z melatoniną, 30 tabletek

Cena jednostkowa: 5,20 zł za 10 tabletek

Cena
15,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Magnefar® B6 Sen to suplement diety w postaci tabletek przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera w swoim składzie melatoninę, ekstrakt z korzenia ashwagandhy oraz magnez i witaminę B6.

Jak działa Magnefar® B6 Sen?

 • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać). 
 • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy wspomaga zasypianie, utrzymanie równowagi emocjonalnej oraz poprawia odporność organizmu na stres.  
 • Magnez i witamina B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie 30 minut przed snem.

Składniki

W związku z wprowadzonymi zmianami prawnymi w zakresie stosowania dodatku do żywności ditlenku tytanu (E 171) informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2022/63 z dnia 14 stycznia 2022 r., żywność zawierająca ditlenek tytanu (E 171) wprowadzona przez producenta do obrotu do dnia 07.08.2022 r. może pozostać na rynku do końca terminu przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości.

Wobec powyższego, w ofercie sprzedażowej apteki internetowej Gemini, do wyczerpania zapasów, może występować żywność, w tym suplementy diety, zawierające ditlenek tytanu (E 171).

Magnefar® B6 Sen z melatoniną – skład preparatu

Sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt (8:1) z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) zawierający 7% witanolidów, otoczka tabletki (substancje glazurujące – alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, substancja przeciwzbrylająca – talk, barwniki – dwutlenek tytanu, indygokarmin), substancja wypełniająca – poliwinylopolipirolidon, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), melatonina.


1 tabletka zawiera:

 • ekstrakt z korzenia ashwagandhy 100,0 mg (w tym witanolidy 7,0 mg), magnez (cytrynian) 60 mg (16%)*, witamina B6, 6 mg (428,6%)*, melatonina 1 mg.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

30 tabletek

Producent

BIOFARM Sp. z o.o. 
ul. Wałbrzyska 13
60-198 Poznań

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego