Kategorie

2KC

Znalezione produkty: 5
Sortowanie:
Sortuj według
2 KC Xtreme, 12 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

2 KC Xtreme, 12 tabletek

13,79 zł
2 KC Xtreme, 6 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

2 KC Xtreme, 6 tabletek

8,39 zł
2 KC, 12 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

2 KC, 12 tabletek

10,59 zł
2 KC DRINK, płyn, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

2 KC DRINK, płyn, 250 ml

4,19 zł
2 KC, 6 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

2 KC, 6 tabletek

6,89 zł

2kc

Suplement diety 2kc został stworzony z myślą o osobach, które doświadczają negatywnych skutków nadmiernego spożywania alkoholu. W skład preparatu wchodzi m.in. witamina C, glukoza, glutaminian monosodowy, kwas bursztynowy, kwas fumarynowy i wyciąg z opuncji. Etanol wywołuje nudności, bóle głowy, wymioty, senność i zaczerwienienie twarzy, czyli objawy popularnie zwanego kaca. Produkt jest dostępny zarówno w formie tabletek, jak i proszku do rozpuszczania w wodzie.

Jak stosować 2kc?

Produkt w postaci tabletek 2kc należy przyjmować w dawkach 2-3 tabletki zarówno przed, w trakcie, jak i chwile po spożywaniu alkoholu. Kolejnego dnia można przyjąć kolejne 2-3 sztuki. Producent nie zaleca przekraczania dawki 6 tabletek dziennie. Witamina C obecna w preparacie wzmacnia układ nerwowy i odpornościowy. Wyciąg z opuncji figowej jest bogaty w witaminy A, C, B1, B6, E, a także magnez, wapń, żelazo i potas.

Czym jest kac?

Etanol obecny we wszystkich napojach alkoholowych wpływa destabilizująco na metabolizm organizmu. Ma na to wpływ to, iż związek ten wydalany jest praktycznie w postaci niezmienionej. Alkohol etylowy bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, a do absorpcji dochodzi już w jamie ustnej przez błony śluzowe. W ciągu 15 minut od wypicia alkoholu przyswaja się aż 50% całej dawki, a obecność we krwi można wykryć już w ok. 10 minut po spożyciu. O upojeniu alkoholowym mówi się wówczas, gdy stężenie etanolu we krwi lub wydychanym powietrzu wynosi 0,25 mg na 1 dm3.

Dolegliwości związane z tzw. kacem to przede wszystkim ból głowy, światłowstręt, nudności i wymioty, biegunka, nadwrażliwość na hałas, zaburzenie funkcji motorycznych, senność i ogólne osłabienie. Konsekwencjami spożywania alkoholu są odwodnienie, hipoglikemia, kumulacja aldehydu octowego, wypłukanie witaminy B oraz glutaminy. Przyjmowanie suplementu diety 2kc dostarcza organizmowi dużej dawki witaminy C, witamin z grupy B, magnezu, żelaza, fosforu i innych mikroelementów. Aby wspomóc działanie preparatu, zalecane jest picie dużej ilości wody.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego