Poradnik

2KC

Znalezione produkty : 5
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
2 KC, 6 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
2 KC, 6 tabletek
6,79 zł
2 KC, 12 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
2 KC, 12 tabletek
10,09 zł
2 KC Xtreme, 12 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
2 KC Xtreme, 12 tabletek
13,59 zł
2 KC Xtreme, 6 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Zdrowie i uroda- niedostępny
2 KC Xtreme, 6 tabletek
7,92 zł
2 KC DRINK, płyn, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
2 KC DRINK, płyn, 250 ml
3,97 zł
1 - 5 z 5 produktów

2kc

Suplement diety 2kc został stworzony z myślą o osobach, które doświadczają negatywnych skutków nadmiernego spożywania alkoholu. W skład preparatu wchodzi m.in. witamina C, glukoza, glutaminian monosodowy, kwas bursztynowy, kwas fumarynowy i wyciąg z opuncji. Etanol wywołuje nudności, bóle głowy, wymioty, senność i zaczerwienienie twarzy, czyli objawy popularnie zwanego kaca. Produkt jest dostępny zarówno w formie tabletek, jak i proszku do rozpuszczania w wodzie.

Jak stosować 2kc?

Produkt w postaci tabletek 2kc należy przyjmować w dawkach 2-3 tabletki zarówno przed, w trakcie, jak i chwile po spożywaniu alkoholu. Kolejnego dnia można przyjąć kolejne 2-3 sztuki. Producent nie zaleca przekraczania dawki 6 tabletek dziennie. Witamina C obecna w preparacie wzmacnia układ nerwowy i odpornościowy. Wyciąg z opuncji figowej jest bogaty w witaminy A, C, B1, B6, E, a także magnez, wapń, żelazo i potas.

Czym jest kac?

Etanol obecny we wszystkich napojach alkoholowych wpływa destabilizująco na metabolizm organizmu. Ma na to wpływ to, iż związek ten wydalany jest praktycznie w postaci niezmienionej. Alkohol etylowy bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, a do absorpcji dochodzi już w jamie ustnej przez błony śluzowe. W ciągu 15 minut od wypicia alkoholu przyswaja się aż 50% całej dawki, a obecność we krwi można wykryć już w ok. 10 minut po spożyciu. O upojeniu alkoholowym mówi się wówczas, gdy stężenie etanolu we krwi lub wydychanym powietrzu wynosi 0,25 mg na 1 dm3.

Dolegliwości związane z tzw. kacem to przede wszystkim ból głowy, światłowstręt, nudności i wymioty, biegunka, nadwrażliwość na hałas, zaburzenie funkcji motorycznych, senność i ogólne osłabienie. Konsekwencjami spożywania alkoholu są odwodnienie, hipoglikemia, kumulacja aldehydu octowego, wypłukanie witaminy B oraz glutaminy. Przyjmowanie suplementu diety 2kc dostarcza organizmowi dużej dawki witaminy C, witamin z grupy B, magnezu, żelaza, fosforu i innych mikroelementów. Aby wspomóc działanie preparatu, zalecane jest picie dużej ilości wody.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki