Poradnik
Active Organic

ACTIVE ORGANIC

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Active Organic płyny do higieny intymnej

Chcąc dbać o zdrowie strefy intymnej, warto postawić na profilaktykę: unikać szkodliwych składników, silnych alergenów i detergentów, które mogą podrażniać i powodować reakcje alergiczne i infekcje. Z tą myślą powstały płyny do higieny intymnej Active Organic dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Historia marki

Active Organic to firma polska, którą kieruje przekonanie, że tylko prawdziwie hipoalergiczne, certyfikowane i naturalne produkty mogą przyczynić się do szczególnej pielęgnacji, jakiej potrzebują najdelikatniejsze partie ciała. Produkty powstają w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania klientów, którzy coraz bardziej świadomie decydują o swojej higienie. Nie zawierają żadnych substancji zapachowych ani barwników, które należą do silnych alergenów.

Active Organic oferta płynów do higieny intymnej

Produkty tej kategorii polecane są dla osób wrażliwych na alergizujące substancje: są naturalne, hipoalergiczne i bezzapachowe. Miłośników fauny pewnie ucieszy fakt, że są również wegańskie, nietestowane na zwierzętach i ekologiczne. Zawarty w ich składzie kwas mlekowy pomaga w utrzymaniu fizjologicznego pH miejsc intymnych. Oczyszczony aloes, o który wzbogacona jest formuła kosmetyków Active Origanic, działa łagodząco, a kwas hialuronowy dodatkowo nawilża. W ofercie marki można znaleźć: płyny do higieny intymnej Hialuronic, Daily, Probiotic, płyny dla kobiet Active Woman, Active Woman 50+ oraz Woman Power 40+, wersję dla mężczyzn – Man, dla chłopców – Boy i dla dziewczynek – Girl. Korzystanie z nich jest za każdym razem bardzo proste: wystarczy niewielką ilość płynu nałożyć na zwilżoną skórę, po czym należy spłukać ją wodą.

Active Organic certyfikaty

Firma przywiązuje dużą wagę do certyfikatów swoich produktów, aby przekaz o poziomie ich bezpieczeństwa był dla konsumenta jak najbardziej klarowny.

AllergyCertified to organizacja międzynarodowa, atestująca kosmetyki nieuczulające, pozbawione substancji mogących powodować zmiany hormonalne. Produkty otrzymujące certyfikat tej organizacji nie mogą zawierać barwników, składników alergizujących, zapachowych i szkodliwych dla zdrowia konserwantów. Każdy produkt przed otrzymaniem rekomendacji podlega wnikliwej ocenie toksykologów.

Certyfikat Cruelty Free międzynarodowej organizacji PETA (People for the Ethical Treatment of Animals – Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) znajdujący się na opakowaniach kosmetyków potwierdza, że produkty są wegańskie, oraz że nie są testowane na zwierzętach. PETA, powstała w 1980 roku, to międzynarodowa organizacja non-profit z siedzibą w USA. Jest obecnie największą na świecie organizacją, która zajmuje się prawami zwierząt.

Znak V to symbol Fundacji Viva. Znakiem tym oznaczane są produkty wegańskie, czyli takie, w których składzie nie znajdziemy żadnych składników odzwierzęcych, a w procesie ich produkcji i testowania nie wykorzystano zwierząt. Symbol zwraca też uwagę na fakt, że kosmetyki te nie zawierają oleju palmowego.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki