Poradnik

AXE

Znalezione produkty : 1
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Axe, żel pod prysznic 3w1, Anti Hangover 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Axe, żel pod prysznic 3w1, Anti Hangover 400 ml
22,49 zł
1 - 1 z 1 produktów

O marce Axe

Axe to marka kosmetyków dla mężczyzn, która produkuje między innymi dezodoranty, antyperspiranty, wody toaletowe, wody po goleniu, kosmetyki do stylizacji włosów, a także żele do mycia pod prysznic. W Gemini dostępna jest właśnie ta ostatnia linia produktów – odświeżających i pozostawiających przyjemny zapach żeli pod prysznic dla mężczyzn.

Axe Polska – poznaj markę męskich kosmetyków

Marka Axe należy do globalnej firmy Unilever, która w swoim portfolio posiada kilkadziesiąt marek. Właściciel marki Axe stawia na zrównoważony rozwój, a także przyczynia się do optymalizacji sposobu produkcji w taki sposób, aby był przyjazny środowisku naturalnemu – w tej kwestii robi bardzo dużo w kierunku całkowitego zniwelowania plastiku trafiającego do środowiska. Dlatego pozyskuje ten materiał z recyklingu, a także inwestuje w zamknięte obiegi plastiku, dzięki któremu minimalizuje produkcję odpadów z tworzyw sztucznych.

Produkty Axe – kto jest ich odbiorcą?

Po męskie kosmetyki Axe sięgają nie tylko konsumenci, których decyzje zakupowe są świadome i odpowiedzialne. Axe to wybór dla młodych mężczyzn, którzy chcą odnaleźć w sobie atrakcyjność poprzez uzewnętrznienie swojej wyjątkowości. Dla marki wyjątkowy i atrakcyjny jest bowiem każdy mężczyzna, także, a może nawet szczególnie ten, który z jakichś względów wcześniej nie czuł się zbytnio pewny siebie.

Właśnie dla nich Axe organizuje liczne akcje w mediach społecznościowych, których celem jest pomoc w odkryciu swoich pasji i zbudowaniu na nich poczucia własnej wartości. Marka nie wybiera – docenia każdą działalność młodych mężczyzn, która pomaga im w odkrywaniu siebie i pokazywaniu innym z jak najlepszej strony. Dlatego, jak mówi producent, niezależnie od tego, czy lubisz modę, czy muzykę, wolisz sport lub aktywność w wirtualnym świecie – kosmetyki dla mężczyzn Axe mogą być właśnie dla Ciebie.

Axe – męskie kosmetyki gwarantujące świeżość

Kosmetyki dla mężczyzn Axe zostały stworzone po to, by każdy młody mężczyzna mógł czuć się świeżo przez cały dzień. Produkty charakteryzują się orzeźwiającymi zapachami, które występują w bardzo zróżnicowanej gamie, dzięki czemu każdy może znaleźć zapach idealnie pasujący do swojego wyjątkowego wizerunku. Świeżość i atrakcyjny zapach pozwolą poczuć się swobodnie w wielu sytuacjach, jakie czekają na nas w ciągu dnia.

Żele pod prysznic Axe

W Gemini dostępne są żele pod prysznic Axe. Kosmetyki te przeznaczone są do codziennego stosowania przez mężczyzn. Ich formuła pomaga nie tylko dokładnie oczyścić ciało, ale również nadaje mu przyjemny i świeży zapach, który utrzymuje się na skórze długotrwale, gwarantując poczucie orzeźwienia po ciężkim dniu lub przed wyzwaniami, jakie stawia nowy dzień. W Gemini dostępne są żele pod prysznic Axe w różnych wersjach zapachowych, m.in. mandarynki i szałwii, cytryny i mięty czy cytrusowo-kwiatowym.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo