Poradnik
Babuszka Agafia

BABUSZKA AGAFIA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Babuszka Agafia – marka

Babuszka Agafia to jedna z marek rosyjskich kosmetyków naturalnych, których skład bazuje na naturalnym bogactwie dziewiczych terenów dalekiej Rosji. Prosta receptura Babuszki Agafii ma sprawić, aby kosmetyki były łagodne i bezpieczne do każdego rodzaju skóry.

Historia marki Babuszka Agafia

Kosmetyki Babuszki Agafii są produkowane w oparciu o legendarne przepisy syberyjskiej zielarki Agafii Tichonownej Ermakowej, które od wieków były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Produkty Babci Agafii tworzone są z naturalnych surowców, tj. roślin i ziół występujących w rejonie zamieszkiwanym przez legendarną już zielarkę, czyli na dalekiej Syberii, charakteryzującej się niezwykle ostrym klimatem.

Kosmetyki już samym swoim wyglądem odwołują do historii zielarstwa opartego o dobroczynne właściwości naturalnych składników. Obecne na etykietach tradycyjne roślinne motywy oraz wizerunek Babci Agafii nawiązują bezpośrednio do naturalnego składu i tradycyjnych receptur kosmetyków tej marki.

Jakie wartości niesie marka Babuszka Agafia

Marka trzyma się niezmiernie blisko natury. Do produkcji produktów wykorzystywane są naturalne składniki, a proces ich wytwarzania także jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Kosmetyki Babuszka Agafia mogą zatem stanowić dobry wybór dla wszystkich osób, które do pielęgnacji swojego ciała potrzebują produktów naturalnych, ale również swoimi świadomymi wyborami konsumenckimi chcą przyczynić się do ochrony przyrody.

Kosmetyki Babuszka Agafia

Firma oferuje zróżnicowane rodzaje kosmetyków opartych na naturalnym składzie. Jedną z najszerszych linii preparatów tej marki stanowią kosmetyki do włosów, tj. szampony, maski i odżywki. Oprócz tego dostępne są też liczne kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry w różnych częściach ciała, między innymi twarzy, rąk czy stóp. W ofercie znajdziemy również peelingi i maseczki do twarzy. Kosmetyki marki to także mydła i żele do kąpieli o delikatnym, naturalnym charakterze.

Babuszka Agafia – szampon i inne kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów w większości przeznaczone są do naprawy, odbudowy i regeneracji włosów suchych i zniszczonych. Marka przygotowała szampony o łagodnym działaniu, opartym o naturalne składniki, dlatego też są przystosowane do codziennego użytkowania. Oprócz produktów do regeneracji włosów suchych i zniszczonych dostępne są również szampony Babuszka Agafia przeciwdziałające wypadaniu włosów.

Babuszka Agafia – odżywka do włosów

Oprócz szamponów, w pielęgnacji włosów pomocne mogą być również odżywki. Dzięki delikatnym i naturalnym składom można stosować je codziennie. W ofercie marki dostępne są odżywki do wszystkich rodzajów włosów, a także do zniszczonych, łamiących się czy wypadających.

Mydła i kosmetyki do kąpieli Babuszki Agafii

Mydła w płynie oraz kosmetyki do kąpieli usuwają zanieczyszczenia ze skóry, jednocześnie łagodząc ją i nawilżając. Zawierają witaminy, między innymi B, C i E, dzięki którym skóra staje się zdrowsza.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki