Poradnik

BENTON

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

O marce Benton

Benton to marka w pełni naturalnych kosmetyków koreańskich. Ich wiodące składniki to jad pszczeli, aloes, filtrat ze śluzu ślimaka, EGF (Epidermal Growth Factor - naskórkowy czynnik wzrostu komórek, naturalnie występujący w skórze, jednak znacznie zanikający już po 30. roku życia) oraz różnorodne roślinne ekstrakty. Kosmetyki Benton zaprojektowano tak, by mogły współgrać nawet z najbardziej wrażliwą cerą, w czym pomóc ma ich lekko kwaśne pH, zbliżone do pH skóry zdrowej. Przy wyborze nazwy dla marki inspiracją był film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" na podstawie opowiadania o tym samym tytule. Tytułowy bohater rodzi się jako starzec i z biegiem lat młodnieje. Taka filozofia stoi też za kosmetykami Benton - mają sprawiać, że skóra wygląda na młodszą. Nazwa marki to połączenie pierwszej połowy imienia Benjamin i drugiej połowy nazwiska Button.

Benton - azjatyckie kosmetyki z Korei

Marka powstała w roku 2011 z ambicjami bycia czołowym przedstawicielem K-Beauty (Korean Beauty to popularny trend polegający na korzystaniu z koreańskich sposobów pielęgnacji skóry, aby była ona gładka, zdrowa i wyglądała młodo), dziś dostępna jest już w ponad czterdziestu krajach na sześciu kontynentach, z największymi sukcesami w krajach europejskich. Założyli ją dwaj bracia, ChaeWon i JangWon Lee. Młodszy z nich, ChaeWon, zmagał się z dermatologicznymi problemami i nie był w stanie korzystać ze zwykłych produktów do pielęgnacji. Działał w branży kosmetycznej, co pozwoliło mu na stworzenie naturalnej esencji do twarzy na bazie śluzu ślimaka i pszczelego jadu. Starszy brat pomógł mu założyć firmę i sprzedawać nowopowstały preparat. Tak właśnie powstała koreańska marka Benton, która przy wyborze swoich flagowych produktów do dzisiaj często stawia na kosmetyki ze śluzu ślimaka.

Benton esencja do twarzy

Esencja do twarzy Benton należy do serii Benton Fermentation, która bazuje na filtracie ryżowym poddanym fermentacji, bogatym w kwasy organiczne, sole mineralne, witaminy i aminokwasy, co ma pomagać w naturalnej odnowie biologicznej skóry. Sam proces fermentacji ma przyczyniać się do łatwiejszego wchłaniania składników esencji, aby zwiększyć jej skuteczność. Oligopeptydy i wyciągi roślinne, które znajdują się w recepturze kosmetyku, mają działać regenerująco i odżywczo, aby preparat mógł wspomagać walkę z trądzikiem, zwiotczeniem, wysuszeniem skóry lub jej nierównym kolorytem, rozszerzonymi porami, zmarszczkami czy brakiem elastyczności.

Benton - kosmetyki blisko natury

Benton Cosmetics stawia na filozofię clean beauty, czyli produkcję kosmetyków wolnych od substancji drażniących i szkodliwych dla zdrowia człowieka i natury, zawierających składniki i ekstrakty pochodzenia roślinnego. Wyroby firmy posiadają też certyfikat Cruelty Free, który wskazuje na fakt, że na żadnym etapie produkcji nie testowano ich na zwierzętach.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo