Poradnik
Blue Cap

BLUE CAP

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Blue Cap, spray, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, spray, 100 ml
119,99 zł
Blue Cap, krem, 50 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, krem, 50 g
84,99 zł
Blue Cap, szampon do włosów, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, szampon do włosów, 150 ml
84,99 zł
Blue Cap, szampon do włosów, 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, szampon do włosów, 400 ml
143,99 zł
Blue Cap, spray, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, spray, 200 ml
164,99 zł
Blue Cap, żel pod prysznic, 400 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Blue Cap, żel pod prysznic, 400 ml
142,99 zł
1 - 6 z 6 produktów

Blue Cap — kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała

Stany zapalne skóry głowy potrafią być uciążliwe i powodować podrażnienia, świąd, pieczenie skóry czy łuszczenie się naskórka – to wszystko może wpływać nie tylko na pogorszenie komfortu codziennego życia, ale również na kondycję włosów. Leczenie stanów zapalnych skóry głowy warto wspierać poprzez stosowanie kosmetyków, które zostały opracowane w celu zwalczania towarzyszących im problemów. Pomocne mogą okazać się dostępne w ofercie Gemini produkty do włosów i skóry głowy oraz ciała marki Blue Cap.

Poznaj markę Blue Cap

Marka Blue Cap należy do firmy Catalysis – hiszpańskiego producenta kosmetyków, suplementów diety i farmaceutyków, który swoją działalność rozpoczął w roku 1989 w Madrycie. Firma od początku swojej działalności angażuje się w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, czego efektem jest zastosowanie w produktach Blue Cap procesu aktywacji molekularnej, który ma wzmacniać działanie substancji aktywnych nawet 40-krotnie. Marka wykorzystuje w produkcji swoich kosmetyków zaawansowane technologie.

Marka Blue Cap powstała z myślą o problemach zdrowotnych, jakie mogą występować w obrębie skóry głowy i ciała, czyli m.in. atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, egzemy czy grzybicy.

Czym charakteryzują się kosmetyki Blue Cap?

Kosmetyki Blue Cap – spray na skórę, szampon, krem czy żel pod prysznic – zostały opracowane w taki sposób, aby swoje działanie skupiały od początku na przyczynie problemu i wspomagały jej eliminowanie. Produkty Blue Cap wnikają w skórę głęboko, podnosząc tym samym powodzenie terapii.

Zawartość naturalnych składników

W preparatach Blue Cap znajdują się naturalne, łatwo wchłaniane przez skórę składniki, które skupiają swoje działanie na przyczynie występowania problemu i nie wywołują skutków ubocznych w postaci np. alergii.

Działanie kosmetyków Blue Cap

Kosmetyki do włosów i skóry głowy Blue Cap wykazują działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, zwalczając różne rodzaje mikroorganizmów patogennych, m.in. gronkowców i paciorkowców.

Dzięki zawartości białka p53 wspomagają regulację procesów komórkowych. Białko to ma wpływ na regenerację struktur DNA czy indukcji apoptozy. Dzięki zawartości tego składnika kosmetyki Blue Cap pomagają w:

  • zwalczaniu złuszczania się naskórka na głowie,

  • łagodzeniu świądu i pieczenia skóry głowy,

  • łagodzeniu stanów zapalnych,

  • niwelowaniu skutków stresu oksydacyjnego.

Innym ważnym składników preparatów Blue Cap jest pirytionian cynku. Wykazuje działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne, co przekłada się na redukcję stanów zapalnych. Z kolei działanie łojotokowe tego składnika hamuje nadmierne wydzielanie łoju skórnego przez gruczoły na skórze głowy.

Produkty Blue Cap do pielęgnacji każdego rodzaju skóry

W ofercie marki Blue Cap dostępne są kosmetyki w różnej formie. Każdy z nich ma pomagać w utrzymaniu odpowiedniego stanu zdrowia skóry głowy, wspierając leczenie dermatologicznych problemów. Produkty są odpowiednie dla osób dorosłych i dzieci.

  • Blue Cap Spray na łuszczycę – ten preparat jest przeznaczony dla osób, które borykają się ze stanami zapalnymi, m.in. atopowym zapaleniem skóry, łojotokowym zapaleniem skóry, łuszczycą, egzemą i grzybicą.

  • Blue Cap Szampon – przeznaczony jest codziennego mycia głowy przez osoby, które są w trakcie leczenia stanów zapalnych skóry głowy, a także po zakończeniu kuracji, wspomagając utrzymanie właściwego stanu biologicznego.

  • Blue Cap Krem – zastosowanie tego kosmetyku, podobnie jak w przypadku sprayu, ma na celu wspieranie leczenia stanów zapalnych.

  • Blue Cap Żel pod prysznic – przeznaczony jest do codziennej higieny ciała w czasie kuracji stanów zapalnych skóry lub po zakończeniu leczenia. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki