Poradnik

BUNA

Znalezione produkty : 0
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
1 - 0 z 0 produktów

Buna – polska marka i naturalne składniki

Pośród firm kosmetycznych, które każdego roku starają się odbiorców urzec nowościami, pojawia się polska marka Buna. W jej ofercie znalazły się produkty bazujące na naturalnych składnikach aktywnych, do których należą ekstrakty ziołowe i roślinne.

Tradycja i doświadczenie

Produkty od firmy Buna wykorzystują cenne właściwości ekstraktów ziołowych i roślinnych. Ponadto producent postawił na sprawdzone receptury i doświadczenie z poprzednich pokoleń. Wiedzę, którą posiadały babcie i prababki.

W produktach Buna znaleźć można składniki, takie jak szałwia, rozmaryn, melisa czy aloes. Doskonale nam znane, powszechnie wykorzystywane zarówno w celach kosmetycznych, jak i leczniczych, ze względu na bogactwo substancji odżywczych. Buna oferuje kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała – balsamy, produkty do włosów, w tym szampony i odżywki, oraz preparaty stworzone z myślą o twarzy, czyli kremy i maseczki.

Produkty tego producenta wyróżniają się naturalnym, prostym, ale i skutecznym w działaniu składem, by umożliwić tradycyjną pielęgnację każdemu użytkownikowi. Na uwagę zasługują również opakowania kosmetyków, które mają minimalistyczny design, bazujący na zielonej kolorystyce i zarysach poszczególnych ziół, znajdujących się w składzie konkretnych produktów.

Marka Buna pojawiła się na rynku niecały rok temu, pod koniec sierpnia, szybko zyskując uznanie odbiorców. Należy do koncernu Basen Olten Pharm S.A. Marka postawiła na to, by wykorzystać dobrodziejstwo ziół, dzięki czemu powstałe produkty nadają się do stosowania przez każdego, niezależnie od posiadanego rodzaju cery.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki