Poradnik
Capricare

CAPRICARE

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Capricare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 400 g
46,62 zł
Capricare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 400 g
46,12 zł
Capricare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 800 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 800 g
89,71 zł
Capricare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 800 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 800 g
90,72 zł
Capricare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 400 g
45,49 zł
Capricare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 800 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Capricare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 800 g
90,72 zł
1 - 6 z 6 produktów

O marce Capricare

Capricare to marka, która produkuje kozie mleko modyfikowane dla niemowląt i dla dzieci. Producentem i właścicielem marki jest firma Dairy Goat Co-operative pochodząca z Nowej Zelandii. Jest to spółdzielnia 71 handlowców kóz, którzy produkują sprawdzone i bezpieczne mleko dla najmłodszych wytwarzane z mleka koziego. Dairy Goat Co-operative korzysta z zaawansowanych technologii w celu produkcji naturalnej i ekologicznej żywności. Produkty marki Capricare opracowano po upływie ponad 20 lat badań klinicznych mających na celu potwierdzenie zawartości niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych dzieciom na każdym etapie ich rozwoju.

Proces produkcji koziego mleka modyfikowanego Capricare jest uproszczony. Producent unika nadmiernego przetwarzania, dzięki czemu mleko jest w stanie zachować naturalne składniki odżywcze, w tym fosfolipidy i nukleotydy obecne w pełnotłustym mleku. Capricare dodaje do swoich produktów wyłącznie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka tak, aby składem były zbliżone do naturalnego mleka matki. Produkty marki nie zawierają oleju palmowego, maltodekstryny czy sacharozy.

Kozie mleko modyfikowane

Jeśli kobieta nie chce lub nie może karmić piersią, alternatywą może być mleko modyfikowane np. krowie lub kozie. To drugie zawiera więcej składników mineralnych niż krowie, m.in.: wapń, fosfor, cynk, miedź, potas. Kozie mleko modyfikowane jest łagodniejsze dla brzuszków niemowląt i dzieci. Zachowuje się w odmienny sposób niż mleko krowie, dlatego że ma inny skład frakcji białkowej, a luźny skrzep powstający w żołądku po strawieniu mleka koziego łatwiej się rozkłada. Ponadto mleko kozie jest bogate w prebiotyki - zawiera ich osiem razy więcej niż mleko krowie oraz ma niższą zawartość a-S1-kazeiny, która jest alergenem mleka. Należy pamiętać, że kozie mleko modyfikowane nie może być alternatywą dla dzieci, które mają alergię na białko mleka krowiego. Wynika to z faktu, że skład białek zawartych w mleku kozim jest bardzo podobny do tych w krowim mleku.

Mleko kozie może mieć specyficzny zapach, jeśli tłuszcz mleka jest uszkodzony. Firma Dairy Goat Co-operative opracowała sposoby na zmniejszenie wszelkich uszkodzeń tłuszczu mleka, aby zapobiec rozwojowi tego zapachu. Obejmuje to ścisłe wytyczne dotyczące karmienia zwierząt, dojenia i natychmiastowego schładzania mleka do czasu jego przetworzenia.

Capricare - kozie mleko modyfikowane dla dzieci

Marka Capricare przygotowała kozie mleko modyfikowane dla dzieci na różnych etapach rozwoju. Capricare 1 to pełnowartościowe mleko początkowe, które można podawać dziecku od urodzenia w przypadku braku możliwości karmienia go piersią. Capricare 2 jest mlekiem następnym, które można stosować powyżej szóstego miesiąca życia niemowlęcia. Ma delikatny smak, zawiera niezbędne witaminy oraz składniki odżywcze i mineralne. Capricare 3 Junior jest również kozim mlekiem następnym, ale stosuje się je w celu uzupełnienia zbilansowanej i zróżnicowanej diety dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia. Mleko następne Capricare Junior jest źródłem fosforu, wapnia i witaminy D - składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju i wzrostu kości u najmłodszych.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki